Open Social (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: URL
hu: Webcím

en: Count
hu: Mennyiség

en: Display all items
hu: Minden elem megjelenítése

en: Google API key
hu: Google API kulcs

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: No placeholder
hu: Nincs helykitöltő
