Social comment (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Count
ja: カウント

en: Display all items
ja: すべての件数を表示

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ja: 値が入力されるまで、フィールドの内側に表示される文字列。このヒントは、サンプルの値か、あるいはフォーマットの簡潔な説明であることが多いです。

en: Placeholder for URL
ja: URL用のプレースホルダー

en: Placeholder: @placeholder
ja: プレースホルダー: @placeholder

en: No placeholder
ja: プレースホルダー無し
