Social comment (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Count
lt: Skaičius

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra
