Open Social (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Count
pl: Liczba

en: Display all items
pl: Wyświetl wszystkie elementy

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder for URL
pl: Zaślepka adresu URL

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: No placeholder
pl: Brak zaślepki
