Open Social (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Count
ro: Contor

en: Display all items
ro: Afișează toate elementele

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ro: Text ce va fi afișat în interiorul câmpului până la introducerea unei valori. Această sugestie este de obicei un exemplu sau o scurtă descriere a formatului așteptat.

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder

en: No placeholder
ro: Niciun substituent
