Open Social (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Count
cs: Počet

en: Display all items
cs: Zobrazit všechny položky

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: No placeholder
cs: Žádný zástupný symbol
