Social comment (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Count
da: Antal

en: Display all items
da: Vis alle elementer

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: No placeholder
da: Ingen placeholder
