Open Social (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Count
ru: Количество

en: Display all items
ru: Отображать все элементы

en: Facebook App ID
ru: ID приложения Facebook

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ru: Текст, который будет показан в поле до начала ввода значения. Обычно это подсказка с примером значения или короткое описание ожидаемого формата.

en: Placeholder for URL
ru: Заполнитель для URL

en: Placeholder: @placeholder
ru: Заполнитель: @placeholder

en: No placeholder
ru: Нет заполнителя
