Open Social (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Count
sv: Antal

en: Display all items
sv: Visa alla objekt

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: No placeholder
sv: Ingen platshållare
