Open Social (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: URL
uk: URL-адреса

en: Count
uk: Лічильник

en: Twitter
uk: Твітер

en: Display all items
uk: Показувати всі елементи

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми

en: Google API key
uk: Ключ Google API

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.

en: Placeholder for URL
uk: Заповнювач для URL-адреси

en: Placeholder: @placeholder
uk: Заповнювач: @placeholder

en: No placeholder
uk: Заповнювач відсутній
