Open Social (8.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (51 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Created
ga: Cruthaithe

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: Phone
ga: Fón

en: Events
ga: Imeachtaí

en: View all
ga: Léigh tuilleadh

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Phone number
ga: Fón

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua

en: or
ga: nó

en: Completed
ga: Déanta

en: County
ga: Contae

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: and
ga: agus

en: Cancel account
ga: Cealaigh an cuntas

en: Do not begin name with numbers.
ga: Ná tosaigh ainm le huimhreacha.
