Open Social (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (552 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: iespējots

en: delete
lv: dzēst

en: title
lv: virsraksts

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Is
lv: Ir

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: disabled
lv: atspējots

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: ERROR
lv: Kļūda

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Container
lv: Konteiners

en: Types
lv: Veidi

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Core
lv: Kodols

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Region
lv: Reģions

en: Visible
lv: Redzams

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: name
lv: vārds

en: path
lv: ceļš

en: Total
lv: Kopā

en: Components
lv: Komponentes

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: type
lv: veids

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: file
lv: fails

en: status
lv: statuss

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: vocabularies
lv: vārdnīcas

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Post
lv: Ieraksts

en: Area
lv: Apgabals

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Added
lv: Pievienots

en: Site
lv: Vietne

en: Database
lv: Datubāze

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Serveris

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: To
lv: Kam

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Count
lv: Skaits

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: active
lv: aktīvs

en: N/A
lv: N/P

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Authored by
lv: Autors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Members
lv: Dalībnieki

en: node
lv: mezgls

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: General
lv: Galvenie

en: Method
lv: Veids

en: Events
lv: Notikumi

en: View all
lv: Skatīt visus

en: Upcoming events
lv: Gaidāmie notikumi

en: Now
lv: Tagad

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: String
lv: Virkne

en: External
lv: Ārējais

en: Users
lv: Lietotāji

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Last
lv: Pēdējā

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Save and edit
lv: Saglabāt un rediģēt

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Tab
lv: Cilne

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Random
lv: Nejaušs

en: class
lv: klase

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Profile
lv: Profils

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Static
lv: Statiska

en: Close
lv: Aizvērt

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Original
lv: Oriģināls

en: Function
lv: Funkcija

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: show
lv: rādīt

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Show
lv: Rādīt

en: in
lv: iekš

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Clear
lv: Notīrīt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjaunot

en: No groups found.
lv: Grupas nav atrastas.

en: Add new group
lv: Pievienot jaunu grupu

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Languages
lv: Valodas

en: Topics
lv: Tēmas

en: Topic
lv: Tēma

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: First
lv: Pirmā

en: Limit
lv: Limits

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Log out
lv: Iziet

en: profile
lv: profils

en: Post comment
lv: Pievienot komentāru

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: White
lv: Balts

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Reference
lv: Atsauce

en: or
lv: vai

en: Revision
lv: Revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Street address
lv: Adrese

en: Conflict
lv: Konflikts

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Migrate
lv: Migrēt

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: image
lv: attēls

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Join
lv: Pievienoties

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: users
lv: lietotāji

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Message Text
lv: Vēstules teksts

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Join group
lv: Pievienoties grupai

en: Leave group
lv: Pamest grupu

en: Group roles
lv: Grupas lomas

en: 1 member | @count members
lv[0]: 1 biedrs
lv[1]: @count biedri

en: Group Members
lv: Grupas dalībnieki

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Information
lv: Informācija

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: Index
lv: Rādītājs

en: Permission
lv: Atļauja

en: Editor
lv: Redaktors

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Profiles
lv: Profili

en: Add new profile
lv: Pievienot jaunu profilu

en: Reply
lv: Atbildēt

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Search users
lv: Meklē lietotājus

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Administrator
lv: Administrators

en: Group node
lv: Grupas mezgls

en: Provided by
lv: Nodrošina

en: Available
lv: Pieejams

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Execute
lv: Izpildīt

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Package
lv: Paka

en: All types
lv: Visi veidi

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Context
lv: Konteksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Edit comment
lv: Labot komentāru

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lv: Paroles atjaunošanas norādes nosūtītas %name uz %email.

en: Account
lv: Konts

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Data
lv: Dati

en: Any
lv: Jebkurš

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Search content
lv: Meklēt saturu

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: Content ID
lv: Satura ID

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: About
lv: Par

en: and
lv: un

en: Unpublish comment
lv: Atsaukt komentāra publicēšanu

en: Zone
lv: Zona

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: field
lv: lauks

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Target
lv: Mērķis

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Element
lv: Elements

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Effect
lv: Effekts

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Direction
lv: Virziens

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: IP address
lv: IP adrese

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Uses
lv: Lieto

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: 1 character | @count characters
lv[0]: @count rakstzīme
lv[1]: @count rakstzīmes
lv[2]: @count rakstzīmes

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: Sum
lv: Summa

en: Legend
lv: Leģenda

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: form
lv: forma

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Break lock
lv: Salauzt aizslēgumu

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: HTML filter
lv: HTML filtrs

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: Post settings
lv: Pievienošanas iestatījumi

en: Add content type
lv: Pievienot satura veidu

en: Minimum word length to index
lv: Minimālais vārdu garums, kurus indeksēt

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
lv: Vārda garums, lai tas tiktu indeksēts. Mazāks izmērs nozīmē labāku rezultātu rangu tabulu, bet arī lielāku datubāzi. Katrā meklēšanas pieprasījumā jābūt vismaz vienam atslēgas vārdam ar vismaz šādu garumu.

en: Simple CJK handling
lv: Vienkārša CJK apstrāde

en: No modules selected.
lv: Nav izvēlēts neviens modulis.

en: Cron ran successfully.
lv: Cron izpilde bija veiksmīga.

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Profile image
lv: Profila attēls

en: Redirect 403 to User Login
lv: Pāradresēt 403 uz lietotāja autorizāciju

en: Display access denied message on login page
lv: Attēlot piekļuves kļūdas paziņojumu autorizācijas lapā

en: Redirect anonymous users from 403 Access Denied pages to the /user/login page.
lv: Pāradresēt neautorizētus lietotājus no 403 (Pieeja liegta) lapām uz /user/login lapu.

en: access
lv: piekļuve

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Show links
lv: Rādīt saites

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: The message text
lv: Vēstules teksts

en: Render
lv: Atveidot

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: Delete selected content
lv: Dzēst izvēlēto saturu

en: Deleted @count posts.
lv: Izdzēsti @count ieraksti.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Tools that enhance the user interface.
lv: Rīki, kas uzlabo lietotāja saskarsni

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)

en: dashboard
lv: darbgalds

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lv: Skaidrojums par mezglā izdarītajām jaunākajām izmaiņām.

en: The title of the current page.
lv: Pašreizējās lapas nosaukums.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
lv: Pašreizējās lapas numurs, skatot sarakstus, kas ir uz vairākām lapām.

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL

en: New field name
lv: Jaunā lauka nosaukums.

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Post comments
lv: Publicēt komentārus

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Install new module
lv: Pievienot jaunu moduli

en: Install new theme
lv: Uzstādīt jaunu tēmu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Allowed values list: invalid input.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: nederīgs ievads.

en: Add new view
lv: Pievienot jaunu skatu

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: User login 'access denied' message
lv: Lietotāja autorizācijas "pieeja liegta" paziņojums

en: If an authenticated user tries to access a page they can not, redirect them to the given page. Use &lt;front&gt; for the front page, leave blank for a default access denied page.
lv: Ja autorizēts lietotājs mēģina piekļūt lapai kurai tiem nav atļauts piekļūt, pāradresē tos uz norādīto lapu. Lieto &lt;front&gt; lai norādītu pirmo lapu, atstāj tukšu, lai attēlotu sākotnējo "pieeja liegta" lapu.

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.

en: Browse available tokens.
lv: Pārlūkot pieejamos marķierus.

en: Save and manage fields
lv: Saglabāt un pārvaldīt laukus

en: View profile
lv: Skatīt profilu

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
lv: Lasīt vairāk<span class="visually-hidden"> par @title</span>

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli

en: Username or email address
lv: Lietotāja vārds vai e-pasta adrese

en: Add contact form
lv: Pievienot kontaktu formu

en: Install and set as default
lv: Instalēt un iestatīt kā noklusējuma

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
lv: Pārtraucot šo aizslēgumu, visas nesaglabātās @user veiktās izmaiņas tiks zaudētas.

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Vietnē [site:name] tika veikts jūsu konta paroles attiestatīšanas pieprasījums.
    
    Jūs varat pieslēgties klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kur varēsiet uzstādīt savu paroli. Saite ir derīga vienu dienu, nekas netiks mainīts, ja to neizmantosiet.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Vietnes [site:name] administrators ir izveidojis jums kontu. Jūs varat pieslēgties, klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kurā varēsiet uzstādīt savu paroli.
    
    Pēc paroles uzstādīšanas jūs varēsiet pieslēgties vietnei [site:login-url], izmantojot šādus pieejas datus:
    
    Lietotāja vārds: [user:name]
    Parole: Jūsu parole
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Paldies, ka reģistrējāties [site:name]. Jūs varat pieslēgties, klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kurā varēsiet uzstādīt savu paroli.
    
    Pēc paroles uzstādīšanas jūs varēsiet pieslēgties vietnei [site:login-url], izmantojot šādus pieejas datus:
    
    Lietotāja vārds: [user:name]
    Parole: Jūsu parole
    
    --  [site:name] komanda

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur

en: Delete @entity_type
lv: Dzēst @entity_type
