Open Social (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (1021 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enabled
pl: włączone

en: delete
pl: usuń

en: title
pl: tytuł

en: value
pl: wartość

en: Register
pl: Rejestracja

en: Create a new user account.
pl: Tworzy nowe konto użytkownika.

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: content
pl: zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Groups
pl: Grupy

en: Is
pl: jest

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: disabled
pl: wyłączone

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: more
pl: więcej

en: Disable
pl: Wyłącz

en: optional
pl: opcjonalne

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: Priority
pl: Priorytet

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: view
pl: przeglądaj

en: all
pl: wszystkie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: default
pl: domyślny

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Container
pl: Kontener

en: Types
pl: Typy

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Parents
pl: Nadrzędne

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Import
pl: Importuj

en: Book
pl: Książka

en: Export
pl: Eksportuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Field
pl: Pole

en: container
pl: kontener

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Open
pl: Otwarte

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Core
pl: Rdzeń

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Modules
pl: Moduły

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Teaser
pl: Skrót

en: Event
pl: Termin

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Theme
pl: Skórka

en: name
pl: nazwa

en: path
pl: ścieżka

en: Total
pl: Razem

en: Components
pl: Komponenty

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: type
pl: typ

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: file
pl: plik

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: vocabularies
pl: słowniki

en: Menu item
pl: Element menu

en: The name of the menu.
pl: Nazwa menu.

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Done
pl: Gotowe

en: Post
pl: Wpis

en: Area
pl: Obszar

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Added
pl: Dodano

en: Site
pl: Witryna

en: Database
pl: Baza danych

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Url
pl: URL

en: Module
pl: Moduł

en: Off
pl: Wyłączony

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: To
pl: Do

en: Custom
pl: Własne

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Fields
pl: Pola

en: Is not
pl: Nie jest

en: Count
pl: Liczba

en: Normal
pl: Zwykły

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: active
pl: aktywny

en: N/A
pl: niedostępne

en: %time ago
pl: %time temu

en: Nodes
pl: Węzły

en: Authored by
pl: Autor

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Details
pl: Szczegóły

en: Load
pl: Wczytaj

en: Processors
pl: Procesory

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Recipient
pl: Adresat

en: Company
pl: Firma

en: Members
pl: Członkowie

en: node
pl: zawartość

en: Transliteration
pl: Transliteracja

en: General
pl: Ogólne

en: Method
pl: Metoda

en: Events
pl: Wydarzenia

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: Upcoming events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Now
pl: Teraz

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: access content
pl: dostęp do zawartości

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Role
pl: Rola

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Personal information
pl: Informacje personalne

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Class
pl: Klasa

en: String
pl: Napis

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Last
pl: Ostatni

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Install
pl: Instaluj

en: Save and edit
pl: Zapisz i edytuj

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Clone
pl: Klonuj

en: Tab
pl: Karta

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Filters
pl: Filtry

en: Random
pl: Losowo

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: template
pl: szablon

en: Default state
pl: Domyślny stan

en: Profile name
pl: Nazwa profilu

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Profile
pl: Profil

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Static
pl: Statycznie

en: Close
pl: Zamknij

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Original
pl: Oryginał

en: Function
pl: Funkcja

en: Tracker
pl: Historia

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Location name
pl: Nazwa lokalizacji

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: show
pl: wyświetl

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Department
pl: Departament

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Hidden
pl: Ukryty

en: create
pl: utwórz

en: Root
pl: Korzeń

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Show
pl: Pokaż

en: in
pl: wśród

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: Switch
pl: Przełącz

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: Processor settings
pl: Ustawienia procesora

en: ago
pl: temu

en: Add menu
pl: Dodaj menu

en: Clear
pl: Wyczyść

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: update
pl: aktualizacja

en: No groups found.
pl: Nie znaleziono żadnych grup.

en: Add new group
pl: Dodaj nową grupę

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: @time ago
pl: @time temu

en: Front page
pl: Strona główna

en: site
pl: witryna

en: Languages
pl: Języki

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Topics
pl: Tematy

en: Topic
pl: Temat

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Activity
pl: Aktywność

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: First
pl: Pierwszy

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: NO
pl: NIE

en: YES
pl: TAK

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Posts
pl: Wpisy

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Revert
pl: Przywróć

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: profile
pl: profil

en: Post comment
pl: Dodaj komentarz

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Info
pl: Informacja

en: White
pl: Biały

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: People
pl: Ludzie

en: terms
pl: terminy

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Reference
pl: Referencja

en: or
pl: lub

en: Revision
pl: Wersja

en: Engine
pl: Silnik

en: Access Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Missing
pl: Brakujące

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Scope
pl: Zasięg

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: not active
pl: nie aktywne

en: Reversed
pl: Odwrotnie

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Street address
pl: Ulica

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Province
pl: Województwo

en: County
pl: Powiat

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: missing
pl: brakujące

en: Assets
pl: Zasoby

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Enter username
pl: Wprowadź nazwę użytkownika

en: Username not found
pl: Nie znaleziono użytkownika

en: Migrate
pl: Migracja

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pl: Nazwa użytkownika %name jest nieaktywna lub niedozwolona.

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: image
pl: obrazek

en: Themes
pl: Skórki

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Join
pl: Dołącz

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: TRUE
pl: PRAWDA

en: FALSE
pl: FAŁSZ

en: Excerpt
pl: Fragment

en: users
pl: użytkownicy

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Message Text
pl: Treść wiadomości

en: Group settings
pl: Ustawienia grupy

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Join group
pl: Dołącz do grupy

en: Leave group
pl: Opuść grupę

en: 1 member | @count members
pl[0]: 1 członek
pl[1]: @count członków
pl[2]: @count członków

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Information
pl: Informacja

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Translated
pl: Przetłumaczone

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu

en: Add vocabulary
pl: Dodaj słownik

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Search Index
pl: Przeszukaj indeks

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Remove field
pl: Usuń pole

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Check boxes/radio buttons
pl: Pola wyboru/lista pól radio

en: Index
pl: Indeks

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Request
pl: Żądanie

en: Editor
pl: Edytor

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: Hide
pl: Ukryj

en: Language code
pl: Kod języka

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Profiles
pl: Profile

en: Add new profile
pl: Dodaj nowy profil

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
pl: Należy wprowadzić przynajmniej jedno słowo kluczowe (niewykluczające) składające się z minimum @count znaku(-ów).

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Search users
pl: Szukaj użytkowników

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Add server
pl: Dodaj serwer

en: Server
pl: Serwer

en: Services
pl: Serwisy

en: Keys
pl: Klucze

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Provided by
pl: Dostarczone przez

en: Available
pl: Dostępne

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Are you sure you want to delete the group %name?
pl: Na pewno chcesz usunąć grupę %name?

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
pl: Zawartość zmiennej <code>$_SESSION</code>.

en: Reinstall modules
pl: Reinstalacja modułów

en: Session viewer
pl: Przeglądarka sesji

en: Switch user
pl: Przełącz użytkownika

en: Execute PHP
pl: Wykonaj PHP

en: Sort query log
pl: Sortuj dziennik zapytań

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
pl: Tabela kwerendy może być posortowana w takiej kolejności jak kwerendy zostały wykonane lub według malejącego czasu trwania.

en: Slow query highlighting
pl: Wyróżnianie powolnych zapytań

en: PHP code to execute
pl: Kod PHP, który zostanie wykonany

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
pl: Wprowadź jakiś kod. Nie używaj znaczników <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
pl: Wykonaj

en: New value
pl: Nowa wartość

en: Session name
pl: Nazwa sesji

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
pl: Generuj określoną liczbę użytkowników. Ewentualnie usuń bieżących użytkowników.

en: How many users would you like to generate?
pl: Ilu użytkowników chciałbyś wygenerować?

en: How many nodes would you like to generate?
pl: Ile stron z zawartością wygenerować?

en: public nodes
pl: publiczne węzły

en: Public Nodes
pl: Publiczne węzły

en: private nodes
pl: prywatne węzły

en: Protected Nodes
pl: Chronione węzły

en: explained
pl: wytłumaczone

en: ok
pl: W porządku

en: ignored
pl: ignorowane

en: empty
pl: pusty

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
pl: Różne bloki, strony i funkcję dla twórców stron.

en: Package
pl: Paczka

en: All types
pl: Wszystkie typy

en: Restore
pl: Przywróć

en: Organization
pl: Organizacja

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: Interests
pl: Zainteresowania

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Context
pl: Kontekst

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Edit comment
pl: Edytuj komentarz

en: contains
pl: zawiera

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
pl: Instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika %name wysłano na adres %email.

en: Account
pl: Konto

en: Joined
pl: Dołączył

en: Item language
pl: Język elementu

en: Any
pl: Dowolny

en: Node count
pl: Liczba węzłów

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Search content
pl: Przeszukaj zawartość

en: Number of comments
pl: Liczba komentarzy

en: Content ID
pl: ID zawartości

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: About
pl: O stronie

en: Data types
pl: Typy danych

en: and
pl: i

en: Unpublish comment
pl: Wstrzymaj publikację komentarzy

en: Contact name
pl: Nazwa kontaktu

en: Zone
pl: Strefa

en: Index name
pl: Nazwa indeksu

en: Untranslated
pl: Nieprzetłumaczone

en: field
pl: pole

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Regions
pl: Regiony

en: Target
pl: Cel

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: Relevance
pl: Związek

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: Effect
pl: Efekt

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Speed
pl: Prędkość

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Do you really want to continue?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: District
pl: Dzielnica

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Memory
pl: Pamięć

en: Generate
pl: Generuj

en: Direction
pl: Kierunek

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Run cron
pl: Uruchom cron

en: Instances
pl: Instancje

en: Is not one of
pl: Żaden z

en: PHP Extensions
pl: Rozszerzenia PHP

en: IP address
pl: Adres IP

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Control
pl: Kontrola

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Created on
pl: Utworzono

en: Drupal version
pl: Wersja Drupala

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Root term
pl: Termin główny

en: Is one of
pl: Jeden z

en: Uses
pl: Używa

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: not empty
pl: nie pusty

en: The menu router has been rebuilt.
pl: Router menu został przebudowany.

en: exclude
pl: ignoruj

en: Add a group
pl: Dodaj grupę

en: Config
pl: Konfiguracja

en: priority
pl: priorytet

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: The size of the file.
pl: Wielkość pliku.

en: Menu links
pl: Odnośniki menu

en: Generating Content
pl: Generowanie treści

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: API Site
pl: Strona API

en: Reinstall
pl: Zainstaluj ponownie

en: {empty}
pl: {puste}

en: 1 character | @count characters
pl[0]: 1 znak
pl[1]: @count znaki
pl[2]: @count znaków

en: 1 element | @count elements
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elemenów

en: Rebuild menus
pl: Przebuduj menu

en: Rebuild menu based on hook_menu() and revert any custom changes. All menu items return to their default settings.
pl: Przebuduj menu na podstawie hook_menu() i cofnij wszelkie niestandardowe zmiany. Wszystkie pozycje menu powracają do swoich ustawień domyślnych.

en: Execute PHP Code
pl: Wykonaj kod PHP

en: Execute some PHP code
pl: Wykonaj kod PHP

en: Theme registry
pl: Rejestr skórki

en: Devel settings
pl: Ustawienia modułu Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
pl: Usuń wszystkich użytkowników (z wyjątkiem użytkownika o id 1) zanim zostaną wygenerowani nowi.

en: How old should user accounts be?
pl: Jak stare powinny być konta użytkowników?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
pl: Wiek użytkownika będzie rozmieszczony losowo od czasu aktualnego z powrotem do czasu wybranego.

en: How far back in time should the nodes be dated?
pl: Jak daleko wstecz powinny być datowane węzły?

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
pl: Daty utworzenia węzła będą rozprowadzane losowo od bieżącego czasu, spowrotem do wybranego czasu.

en: Requires path.module
pl: Wymaga path.module

en: Add an url alias for each node.
pl: Dodaj alias do każdej zawartości.

en: Devel generate
pl: Devel generowanie

en: Publish comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Your interests
pl: Twoje zainteresowania

en: Sum
pl: Suma

en: Display method
pl: Sposób wyświetlania

en: Legend
pl: Legenda

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Cron batch size
pl: Rozmiar porcji crona

en: form
pl: formularz

en: No results
pl: Brak wyników

en: Current date
pl: Dzisiejsza data

en: Invalid input
pl: Nieprawidłowe dane wejściowe

en: Simple separator
pl: Prosty separator

en: Is all of
pl: Wszystkie z

en: Is none of
pl: Żaden z

en: not
pl: nie

en: Break lock
pl: Złam blokadę

en: Default site language
pl: Domyślny język witryny

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Allowed formats
pl: Dozwolone formaty

en: Enhances the core input format system by managing input format defaults and settings.
pl: Rozbudowuje systemowe ustawienia dotyczące formatowania wprowadzanej treści o dodatkowe możliwości.

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Allow multiple values
pl: Zezwalaj na wielokrotne wartości

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Download feature
pl: Pobierz funkcjonalność

en: Dependency
pl: Zależność

en: Array
pl: Tablica

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Link ID
pl: Identyfikator odnośnika

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Execute PHP code
pl: Wykonaj kod PHP

en: The installation has encountered an error.
pl: Podczas instalacji wystąpił błąd.

en: HTML filter
pl: Filtr HTML

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
pl: @type: przywrócono wersję %revision węzła %title.

en: Post settings
pl: Ustawienia dotyczące wpisów

en: Add content type
pl: Dodaj rodzaj zawartości

en: Minimum word length to index
pl: Minimalna długość słowa (indeksowanie)

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
pl: Minimalna liczba znaków, z których musi się składać słowo, by mogło zostać zindeksowane. Mniejsza liczba oznacza dokładniejsze wyniki wyszukiwania, ale i większe wykorzystanie bazy danych. Każde zapytanie do wyszukiwarki musi zawierać przynajmniej jedno słowo kluczowe takiej długości (lub dłuższe).

en: Simple CJK handling
pl: Podstawowa obsługa języków wschodniazjatyckich

en: No modules selected.
pl: Nie wybrano żadnych modułów.

en: Cron ran successfully.
pl: Zadania cron zostały pomyślnie wykonane.

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Organisation
pl: Organizacja

en: Data source
pl: Źródło danych

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Redirect 403 to User Login
pl: Przekierowanie 403 na stronę logowania

en: Display access denied message on login page
pl: Wyświetl wiadomość o braku dostępu na stronie logowania

en: Redirect anonymous users from 403 Access Denied pages to the /user/login page.
pl: Przekieruj niezalogowanych użytkowników ze strony braku dostępu 403 na stronę /user/login page.

en: Base name
pl: Nazwa podstawowa

en: Active status
pl: Status aktywny

en: access
pl: dostęp

en: Single term
pl: Pojedynczy termin

en: Multiple terms
pl: Wiele terminów

en: Indexed
pl: Zindeksowany

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Minimum word length
pl: Minimalna długość słowa

en: More like this
pl: Więcej podobnych

en: Flush all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: Group name (a-z, 0-9, _)
pl: Nazwa grupy (a-z, 0-9, _)

en: Add new group: you need to provide a group name.
pl: Dodawanie nowej grupy: należy podać nazwę grupy.

en: Field group label
pl: Etykieta grupy pól

en: New field
pl: Nowe pole

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Published date
pl: Data publikacji

en: The changes were successfully saved.
pl: Zmiany zostały pomyślnie zapisane.

en: Add index
pl: Dodaj indeks

en: Show links
pl: Wyświetl odnośniki

en: unexpected
pl: niespodziewane

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: URL field
pl: Pole URL

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Total time
pl: Czas całkowity

en: Example: Image gallery
pl: Przykład: Galeria obrazów

en: Example: image_gallery
pl: Przykład: image_gallery

en: Node status
pl: Status węzła

en: User information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości

en: The message text
pl: Tekst wiadomości

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Cancel account
pl: Anuluj konto

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Render
pl: Renderowanie

en: Destinations
pl: Cele

en: messages
pl: wiadomości

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Field types
pl: Typy pól

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Default country
pl: Domyślny kraj

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Full comment
pl: Pełen komentarz

en: Save comment
pl: Zapisz komentarz

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Edit summary
pl: Edycja podsumowania

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Update style
pl: Aktualizuj styl

en: Add effect
pl: Dodaj efekt

en: Machine name: @name
pl: Identyfikator systemowy: @name

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Delete selected content
pl: Usuń wybrane treści

en: Deleted @count posts.
pl: Usunięto @count wpisów.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Tools that enhance the user interface.
pl: Narzędzia poprawiające interfejs użytkownika.

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
pl: Administrator utworzył dla ciebie konto na stronie [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Group type
pl: Typ grupy

en: Display $page array
pl: Wyświetl tablicę $page

en: View developer output like variable printouts, query log, etc.
pl: Przeglądanie deweloperskich danych wyjściowych takich jak wydruki zmiennych, dziennik zapytań itd.

en: Access developer information
pl: Dostęp do informacji dla programisty

en: Switch users
pl: Przełączanie użytkowników

en: static
pl: statyczne

en: bypass node access
pl: pomiń sprawdzanie uprawnień do węzła

en: view own unpublished content
pl: zabacz własną nieopublikowaną zawartość

en: Deleted %count nodes.
pl: Usunięto %count węzłów.

en: Maximum number of comments per node.
pl: Maksymalna liczba komentarzy na węzeł.

en: Add custom block
pl: Dodaj własny blok

en: Dependent locality
pl: Zależne od lokalizacji

en: removed
pl: usunięto

en: removed!
pl: usunięto!

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)

en: Message example
pl: Przykład wiadomości

en: No tokens available.
pl: Brak dostępnych wzorców.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
pl: Kliknij na wzorzec w celu dodania go do pola, które było aktywne jako ostatnie.

en: Translation source node
pl: Węzeł źródłowy tłumaczenia

en: List of the currently available tokens on this site
pl: Wykaz aktualnie dostępnych wzorców na tej witrynie.

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
pl: Dostarcza interfejs użytkownika wykorzystujący Token API oraz kilka brakujących wzorców dla rdzenia systemu.

en: Insert this token into your form
pl: Wstaw ten wzorzec do formularza

en: First click a text field to insert your tokens into.
pl: Najpierw kliknij w pole tekstowe, do którego będą wstawione wzorce.

en: Set language on nodes
pl: Ustaw język zawartości

en: Requires locale.module
pl: Wymaga locale.module

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: dashboard
pl: kokpit

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
pl: Zmień kolejność wierszy podając wartości numeryczne zamiast przeciągając.

en: Edit permissions
pl: Edycja uprawnień

en: Redirect authenticated users to
pl: Przekieruj zalogowanych użytkowników na

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
pl: Wyjaśnienie ostatnich zmian dokonanych na segmencie.

en: The title of the current page.
pl: Tytuł bieżącej strony

en: The URL of the current page.
pl: URL bieżącej strony

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
pl: Numer strony w trakcie przeglądanie stronicowanej listy.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
pl: Element %element-title używa niedozwolonych wzorców: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
pl: Węzeł źródłowy zestawu tłumaczeń bieżącego węzła.

en: Account cancellation URL
pl: URL strony służącej do anulowania konta

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
pl: URL strony służącej do potwierdzenia usunięcia konta

en: One-time login URL
pl: URL strony służącej do jednokrotnego logowania

en: The URL of the one-time login page for the user account.
pl: URL strony służącej do jednorazowego logowania do konta użytkownika.

en: Tokens related to menu links.
pl: Wzorce związane z odnośnikami menu.

en: The unique ID of the menu link.
pl: Unikalny identyfikator odnośnika

en: The title of the menu link.
pl: Tytuł odnośnika

en: The URL of the menu link.
pl: URL odnośnika

en: The menu link's parent.
pl: Rodzic odnośnika

en: Tokens related to the current page request.
pl: Wzorce związane z bieżącym żądaniem wyświetlenia strony

en: Page number
pl: Numer strony

en: The book page associated with the node.
pl: Strona książki powiązana z węzłem.

en: The menu link for this node.
pl: Odnośnik menu prowadzący do tego węzła.

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: No values were changed.
pl: Żadna wartości nie zostały zmienione.

en: Index options
pl: Opcje indeksu

en: Indexed fields
pl: Pola zaindeksowane

en: Index now
pl: Indeksuj teraz

en: Couldn't index items. Check the logs for details.
pl: Nie można zindeksować zawartości. Sprawdź zapis dziennika.

en: Add fields
pl: Dodaj pola

en: Administer Search API
pl: Administrowanie Search API

en: Create and configure Search API servers and indexes.
pl: Utwórz i konfiguruj serwery oraz indeksy Search API.

en: Search server
pl: Serwer wyszukiwania

en: Adds the item's URL to the indexed data.
pl: Dodaje URL pozycji do indeksowanych danych.

en: Ignore case
pl: Ignoruj rozmiar litery

en: Fulltext
pl: Pełny tekst

en: Whitespace characters
pl: Białe znaki

en: Index title attribute
pl: Indeksuj atrybut title

en: If set, the contents of title attributes will be indexed.
pl: Jeśli ustawiono, zawartość atrybutów tytułu zostanie zaindeksowana.

en: Index alt attribute
pl: Indeksuj atrybut alt

en: Direct query
pl: Zapytanie bezpośrednie

en: Profile types
pl: Typy profilów

en: Query type
pl: Typ zapytania

en: General Information
pl: Ogólne informacje

en: Delete entity
pl: Usuń encję

en: New field name
pl: Nazwa nowego pola

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Save and publish
pl: Zapisz i publikuj

en: Fulltext search
pl: Wyszukiwanie pełnotekstowe

en: Search several or all fulltext fields at once.
pl: Przeszukiwanie kilku lub wszystkich pól tekstowych jednocześnie.

en: Search API Query
pl: Zapytanie Search API

en: doesn't contain
pl: nie zawiera

en: Post comments
pl: Komentarze do wpisu

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Install new module
pl: Instalacja nowego modułu

en: Install new theme
pl: Instalacja nowej skórki

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: The menu link's root.
pl: Najwyższy poziom menu, do którego należy odnośnik.

en: Available countries
pl: Dostępne kraje

en: If no countries are selected, all countries will be available.
pl: Jeżeli nie wybrano żadnego kraju to do wyboru dostępne będą wszystkie.

en: Profile type
pl: Typ profilu

en: Administer profile types
pl: Administracja typami profilów

en: Administer profiles
pl: Administracja profilami

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Base theme
pl: Skórka bazowa

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: The unique ID of the message.
pl: Unikalne ID wiadomości.

en: The human-readable name of this profile type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego typu profilu.

en: Server ID
pl: ID serwera

en: Hash
pl: Hasz

en: Include %anonymous
pl: Załącz %anonymous

en: Entity info
pl: Informacje o encji

en: Description of @name
pl: Opis @name

en: Description of @title.
pl: Opis %title

en: <strong>Delete all content</strong> in these content types before generating new content.
pl: <strong>Usuń całą zawartość</strong> tego typu zawartości przed generowaniem nowej zawartości.

en: Allowed values list: invalid input.
pl: Lista dozwolonych wartości: niewłaściwe dane wejściowe.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
pl: Lista dozwolonych wartości: zostaną usunięte wartości będące obecnie w użyciu.

en: Administer group
pl: Zarządzaj grupą

en: User view
pl: Wyświetlanie użytkownika

en: Group content type
pl: Typ zawartości grupy

en: Group permission
pl: Uprawnienia grupy

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: The human-readable description of this message type.
pl: Przyjazny dla użytkownika opis tego typu wiadomości.

en: Save message type
pl: Zapisz typ wiadomości

en: Delete message type
pl: Usuń typ wiadomości

en: The message type.
pl: Typ wiadomości.

en: Add new view
pl: Dodaj nowy widok

en: The extension of the file.
pl: Rozszerzenie pliku.

en: Tokens related to the current date and time.
pl: Wzorce powiązane z aktualną datą i czasem.

en: The URL of the @entity.
pl: Adres URL obiektu @entity.

en: The content type of the node.
pl: Typ zawartości węzła.

en: Tokens related to content types.
pl: Wzorce powiązane z typami zawartości.

en: The name of the content type.
pl: Nazwa typu zawartości.

en: The unique machine-readable name of the content type.
pl: Unikalny identyfikator systemowy typu zawartości.

en: The optional description of the content type.
pl: Opcjonalny opis typu zawartości.

en: The number of nodes belonging to the content type.
pl: Liczba węzłów należących do typu zawartości.

en: The URL of the content type's edit page.
pl: Adres URL strony edycji typu zawartości.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
pl: Adres URL strony edycji terminu.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
pl: Unikalny identyfikator systemowy słownika.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
pl: Adres URL strony edycji słownika.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
pl: Argument przekazany w trakcie żądania bieżącej strony (pierwszy argument ma indeks 0, n.p. 'arg:1' na stronie 'node/5' będzie miał wartość '5').

en: Tokens related to URLs.
pl: Wzorce związane z URL

en: Relative URL
pl: Względny URL

en: The relative URL.
pl: URL względny.

en: Absolute URL
pl: Bezwzględny URL

en: The absolute URL.
pl: URL Bezwzględny.

en: Tokens related to menus.
pl: Wzorce związane z menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
pl: Unikalny identyfikator systemowy nazwy menu.

en: The optional description of the menu.
pl: Opcjonalny opis menu.

en: Menu link count
pl: Ilość odnośników

en: The number of menu links belonging to the menu.
pl: Ilość odnośników z jakich składa się menu.

en: The URL of the menu's edit page.
pl: URL strony służącej do modyfikacji menu.

en: The menu of the menu link.
pl: Menu, do którego należy odnośnik.

en: The URL of the menu link's edit page.
pl: URL strony służącej do modyfikacji odnośników danego menu.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
pl[0]: Element %element-title może zawierać co najwyżej jeden wzorzec.
pl[1]: Element %element-title może zawierać maksymalnie @count wzorce.
pl[2]: Element %element-title może zawierać maksymalnie @count wzorców.

en: Content access
pl: Dostęp do zawartości

en: Field group format:
pl: Format grupy pól:

en: Weight for new group
pl: Waga nowej grupy

en: Add new group: the group name %group_name already exists.
pl: Dodawanie nowej grupy: nazwa grupy %group_name już istnieje.

en: Are you sure you want to delete the group %group?
pl: Czy na pewno usunąć grupę %group?

en: The group %group has been deleted from the %type content type.
pl: Grupa %group została usunięta z rodzaju zawartości %type.

en: Extra CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS

en: Horizontal Tabs
pl: Poziome karty

en: Fieldgroups
pl: Grupy pól

en: Purge settings
pl: Ustawienia czyszczenia

en: Contained fields
pl: Zawarte pola

en: If set, the alternative text of images will be indexed.
pl: Jeśli ustawiono, zostanie zaindeksowany alternatywny tekst obrazków.

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
pl: <p class="fieldgroup-help">Pola mogą być przeciągane w grupy z nieskończoną ilością podgrup. Każdy format grupy posiada formularz konfiguracyjny, odpowiedni dla tego typu formatu.<br />Pamiętaj, że niektóre formaty są sparowane. Posiadają one znacznik HTML do obejmowania elementów podrzędnych. Na przykład umieszczenie elementów akordeonu w akordeonie, zakładki pionowe i grupie zakładki pionowej i poziome w grupie zakładek poziomych. Istnieje jeden wyjątek od tej reguły. Można używać kart pionowych bez elementu obejmującego, kiedy dostępne są dodatkowe zakładki ustawień takie jak na formularzu węzła.</p>

en: New group %label successfully created.
pl: Utworzono nową grupę %label.

en: Required fields
pl: Pola wymagane

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
pl: Jeżeli wybrane, użytkownicy mogą podać wiele wartości w formie 1+2+3 (jako LUB) lub 1,2,3 (jako I).

en: Master
pl: Główny

en: User limit
pl: Limit dla użytkownika

en: Neighborhood
pl: Sąsiedztwo

en: Group membership
pl: Członkostwo grupy

en: Rendered node
pl: Przetworzony węzeł

en: The user roles associated with the user account.
pl: Role użytkowników powiązane z kontem użytkownika.

en: Brief URL
pl: Krótki URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
pl: URL bez protokołu i końcowego ukośnika odwrotnego.

en: Tokens related to arrays of strings.
pl: Wzorce powiązane z tablicami napisów.

en: The first element of the array.
pl: Pierwszy element tablicy.

en: The last element of the array.
pl: Ostatni element tablicy.

en: The number of elements in the array.
pl: Liczba elementów w tablicy.

en: The array reversed.
pl: Odwrócona tablica.

en: The array of keys of the array.
pl: Tablica kluczy tablicy.

en: Imploded
pl: Implodowane

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
pl: Wartości tablicy połączone razem, z wybranym łącznikiem pomiędzy wszystkimi wartościami.

en: Replace tokens
pl: Podmień wzorce

en: Index items immediately
pl: Indeksuj elementy natychmiast

en: Aggregated fields
pl: Pola agregowane

en: Find similar content.
pl: Znajdź podobną zawartość.

en: Aggregation type
pl: Typ agregacji

en: The Sum aggregation adds the values of all contained fields numerically.
pl: Agregacja sumy dodaje wartości wszystkich zawartych pól w sposób numeryczny.

en: The Count aggregation takes the total number of contained field values as the aggregated field value.
pl: Agregacja liczebności przyjmuje całkowitą liczbę wartości zawartych pól jako wartość pola agregacji.

en: The Maximum aggregation computes the numerically largest contained field value.
pl: Agregacja maksymalna oblicza największą pod względem numerycznym wartość zawartego pola.

en: The Minimum aggregation computes the numerically smallest contained field value.
pl: Agregacja minimalna przelicza najmniejszą numerycznie wartość zawartego pola.

en: Appears in: @bundles.
pl: Występuje w: @bundles.

en: Existing
pl: Istniejące

en: A date in '@type' format. (%date)
pl: Data w formacie '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
pl: Termin główny kategorii.

en: File byte size
pl: Rozmiar pliku w bajtach

en: The size of the file, in bytes.
pl: Rozmiar pliku podany w bajtach.

en: Query string value
pl: Treść zapytania

en: The value of a specific query string field of the current page.
pl: Wartość specyficznego dla danej strony pola zapytania.

en: A random number from 0 to @max.
pl: Losowa liczba od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
pl: Losowy hash. Dostępne algorytmy haszowania: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
pl: Próba podmiany wzorca dla typu %type bez wymaganych danych

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: Display the label of the referenced entities.
pl: Wyświetl etykietę wskazywanej encji

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
pl: Wyświetl wskazywane encje wyrenderowane przez entity_view().

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: @type field.
pl: Pole @type.

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: No tokens available
pl: Brak dostępnych wzorców

en: Token registry caches cleared.
pl: Pamięć podręczna rejestru wzorców wyczyszczona.

en: The path component of the URL.
pl: Ścieżka - komponent adresu URL.

en: Unaliased URL
pl: URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
pl: URL nieposiadający aliasu.

en: The specific value of the array.
pl: Określona wartość tablicy.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
pl: Lista dostępnych wzorców, które mogą być użyte we wiadomościach e-mail.

en: Add and configure
pl: Dodaj i konfiguruj

en: Database settings
pl: Ustawienia bazy danych

en: Change handler
pl: Zmień obsługę

en: Is empty
pl: Jest puste

en: Is not empty
pl: Nie jest pusty

en: User login 'access denied' message
pl: Komunikat 'odmowa dostępu' logowania użytkownika

en: If an authenticated user tries to access a page they can not, redirect them to the given page. Use &lt;front&gt; for the front page, leave blank for a default access denied page.
pl: Jeśli uwierzytelniony użytkownik próbuje uzyskać dostęp do strony, której nie może, przekieruj go na tę stronę. Użyj &lt;front&gt; jako strony głównej, pozostaw puste dla domyślnej strony z odmową dostępu.

en: Fieldgroup @group cloned successfully.
pl: Grupa pól @group została sklonowana.

en: Show label
pl: Pokaż etykietę

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza

en: Do not write to this index or track the status of items in this index.
pl: Nie dopisuj niczego do tego indeksu, ani nie śledź elementów w tym indeksie.

en: Bypass access checks
pl: Omiń sprawdzanie dostępu

en: Node access information
pl: Informacje dostępu do węzła

en: Data needed to apply node access.
pl: Dane niezbędne do stosowania dostępu do zawartości.

en: trigger
pl: wyzwalacz

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
pl: Tablica wszystkich elementów nadrzędnych terminu, poczynając od poziomu podstawowego.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
pl: Tablica wszystkich elementów nadrzędnych odnośnika menu, poczynając od poziomu podstawowego.

en: Purge messages
pl: Usuń wiadomości

en: When enabled, old messages will be deleted.
pl: Po włączeniu stare wiadomości będą usunięte.

en: Purge messages older than
pl: Usuń wiadomości starsze niż

en: Maximal message age in days.
pl: Maksymalny wiek wiadomości w dniach.

en: Override global settings
pl: Nadpisz ustawienia globalne

en: Do not begin name with numbers.
pl: Nie rozpoczynaj nazwy od cyfr.

en: Original @entity
pl: Oryginał @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
pl: Oryginalny dane @entity w przypadku, gdy zaktualizowano lub zapisano @entity.

en: The base name of the file.
pl: Podstawowa nazwa pliku.

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.

en: Maximum number of words in titles
pl: Maksymalna liczba słów w tytułach

en: E.g. name="anchor"
pl: Przykładowo: name="anchor"

en: Data sources
pl: Źródła danych

en: Maximal (approximate) amount of messages.
pl: Maksymalna (w przybliżeniu) ilość wiadomości.

en: Auto delete messages referencing the following entities
pl: Automatyczne usuwanie wiadomości z referencją do encji

en: Messages that reference entities of these types will be deleted when the referenced entity gets deleted.
pl: Wiadomości posiadające referencję do tych typów encji będą automatycznie usunięte po usunięciu zaznaczonej encji.

en: Browse available tokens.
pl: Przeglądaj dostępne wzorce.

en: The referenced entity
pl: Wskazywana encja

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.

en: Installation profile
pl: Profil instalacyjny

en: Number of items to index
pl: Ilość pozycji do zindeksowania

en: Save and manage fields
pl: Zapisz i zarządzaj polami

en: View profile
pl: Pokaż profil

en: Reference type
pl: Typ wskazania

en: Message settings.
pl: Ustawienia wiadomości.

en: Parse mode
pl: Tryb parsowania

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: @type %info has been created.
pl: Utworzono @type %info.

en: @type %info has been updated.
pl: Zaktualizowano @type %info.

en: @type: added %info.
pl: @type: dodano %info.

en: @type: updated %info.
pl: @type: zaktualizowano %info.

en: Type of item to reference
pl: Typ elementu, który ma mieć referencję

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
pl: Do tego pola można wysłać nieograniczoną liczbę plików.

en: The time that the node was created.
pl: Data utworzenia węzła.

en: Save and keep published
pl: Zapisz i wciąż publikuj

en: Save and unpublish
pl: Zapisz i zakończ publikację

en: Save as unpublished
pl: Zapisz i nie publikuj

en: Save and keep unpublished
pl: Zapisz i wciąż nie publikuj

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
pl: Czytaj więcej <span class="visually-hidden">o @title</span>

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Login attempt failed from %ip.
pl: Próba zalogowania się użytkownika z adresu %ip nie powiodła się.

en: Display the ID of the referenced entities.
pl: Wyświetl ID wskazywanych encji

en: menus
pl: menu

en: Access denied. You must log in to view this page.
pl: Dostęp zabroniony. Musisz się zalogować aby zobaczyć tą stronę.

en: Path to user login form
pl: Ścieżka do formularza logowania

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
pl: Wskazywana encja (%type: %id) nie istnieje.

[ctx: Sort order]
en: Order
pl: Kolejność

en: Enter module name
pl: Podaj nazwę modułu

en: Bootstrap Settings
pl: Ustawienia Bootstrapa

en: Custom block library
pl: Biblioteka własnych bloków

en: One file only. | Maximum @count files.
pl[0]: Tylko jeden plik.
pl[1]: Maksymalna liczba plików: @count.

en: HTTP redirect code
pl: Kod HTTP przekierowania

en: Skip redirect for matching pages
pl: Pomiń przekierowanie dla pasujących stron

en: Displays an access denied message on the user login page.
pl: Wyświetl wiadomość o braku dostępu na stronie logowania.

en: The message text displayed to users who are denied access to the page.
pl: Treść wiadomości wyświetlana dla użytkowników, którzy nie mają dostępu do strony.

en: Reset your password
pl: Ustaw nowe hasło

en: Simple configuration
pl: Prosta konfiguracja

en: Configuration type
pl: Typ konfiguracji

en: Edit @language translation for %label
pl: Edycja tłumaczenia %label na język @language

en: Route name
pl: Nazwa trasy

en: Site branding
pl: Marka witryny

[ctx: Entity type group]
en: Content
pl: Zawartość

en: Tracker settings
pl: Ustawienia śledzenia aktywności

en: IP limit
pl: Limit dla adresu IP

en: IP window
pl: Okno czasowe dla adresu IP

en: User window
pl: Okno czasowe dla użytkownika

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: The message UUID.
pl: UUID wiadomości

en: @label referenced from @field_name
pl: @label wskazywana przez @field_name

en: User login 'access denied' message type
pl: Typ wiadomości 'odmowa dostępu' logowania użytkownika

en: Add contact form
pl: Dodaj formularz kontaktowy

en: Allowed types: @extensions.
pl: Dozwolone rozszerzenia: @extensions.

en: Install and set as default
pl: Zainstaluj i ustaw jako domyślną

en: Target UUID
pl: Docelowy UUID

en: Entity Type ID
pl: ID Typu Encji

en: Publish status
pl: Opublikuj status

en: The message language code.
pl: Kod języka wiadomości.

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
pl: Obrazy muszą mieć dokładnie <strong>@size</strong> pikseli.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
pl: Obrazy muszą być wieksze niż <strong>@min</strong> pikseli. Obrazy większe niż <strong>@max</strong> pikseli zostaną zmniejszone.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
pl: Obrazy muszą być większe niż <strong>@min</strong> pikseli.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
pl: Obrazy większe niż <strong>@max</strong> pikseli zostaną przeskalowane.

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
pl: Powiąż każdą encję @entity przy użyciu pola @field_name przypisanego do @label

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
pl: Przywrócono wersję węzła @type %title z dnia %revision-date.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Run database updates
pl: Uruchom aktualizację bazy danych

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Name: @name
pl: Nazwa: @name

en: @size limit.
pl: Limit @size.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
pl: Dostępne zmienne to: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Send password reset instructions via email.
pl: Wyślij instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika w wiadomości e-mail.

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
pl: Łamiąc tę blokadę wszystkie niezapisane zmiany wprowadzone przez @user zostaną utracone.

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Została uruchomiona procedura anulowania Twojego konta na stronie  [site:name].
    
    Możesz anulować swoje konto na stronie [site:url-brief] klikając poniższy odnośnik bądź kopiując go w pole adresu przeglądarki:
    
    [user:cancel-url]
    
    UWAGA: anulowanie konta jest operacją nieodwracalną.
    
    Odnośnik straci ważność po jednym dniu.
    
    -- redakcja strony [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zgłoszenie anulowania konta [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zastępcze dane do logowania dla [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Dziękujemy za rejestrację na [site:name]. Twoje zgłoszenie czeka na zatwierdzenie. 
    
    Po zatwierdzeniu otrzymasz kolejny e-mail zawierający informacje o tym jak się zalogować, jak ustawić własne hasło oraz inne szczegóły.
    
    -- 
    Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
pl: Szczegóły konta dla [user:display-name] na [site:name] (w trakcie weryfikacji)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
pl: [user:display-name] wypełnił formularz założenia konta.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na stronie [site:name] zostało aktywowane.
    
    Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
pl: Informacje dotyczące konta  [user:display-name] na [site:name] (konto zatwierdzone)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:account-name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na stronie [site:account-name] zostało zablokowane.
    
    --  Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
pl: Informacje dotyczące konta [user:display-name] na [site:name] (zablokowane)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na stronie [site:name] zostało anulowane.
    
    -- Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name] (anulowane)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    W serwisie [site:name] została uruchomiona procedura resetowania twojego hasła.
    
    Możesz się zalogować klikając poniższy odnośnik bądź kopiując go w pole adresu przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Odnośnik może zostać użyty tylko raz a jego użycie umożliwi wpisanie własnego hasła. Odnośnik straci ważność po jednym dniu.
    
    --  redakcja strony [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Administrator strony [site:name] stworzył dla Ciebie konto. Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  Zespół [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Dziękujemy za rejestrację na stronie [site:name]. 
    Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  
    Zespół [site:name]

en: The language code.
pl: Kod języka.

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: Renders an entity in a view mode.
pl: Generuje encję w trybie widoku.

en: @label (Original translation) - <em>The following translations will be deleted:</em>
pl: @label (Oryginalne tłumaczenie) - <em>Następujące tłumaczenia zostaną usunięte:</em>

en: Delete @entity_type
pl: Usuń @entity_type

en: The message type displayed to users who are denied access to the page.
pl: Typ wiadomości wyświetlany użytkownikom, którym odmówiono dostępu do strony.

en: The path to the user login form. Include the leading slash, i.e.: /user/login.
pl: Ścieżka do formularza logowania użytkownika. Uwzględnij początkowy ukośnik, czyli: /user/login.

en: The redirect code to send by default. 301 responses may be cached by browsers and proxies, so 302 is normally the correct choice.
pl: Kod przekierowania do wysłania domyślnie. Odpowiedzi 301 mogą być buforowane przez przeglądarki i serwery proxy, więc 302 jest zwykle właściwym wyborem.

en: The redirect authenticated users path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka przekierowania uwierzytelnionego użytkownika '%path' jest nieprawidłowa lub nie masz do niej dostępu.

en: The user login form path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka formularza logowania użytkownika '%path' jest nieprawidłowa lub nie masz do niej dostępu.

en: Redirect 403 to User Login (r4032login) settings
pl: Ustawienia modułu Redirect 403 to User Login (r4032login)
