Open Social (8.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (87 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: title
si: මාතෘකාව

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Create a new user account.
si: නව පරිශීලක ගිණුමක් විවෘත ක්කරන්න.

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Delete group
si: සමූහය මකන්න

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: more
si: තවත්

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: optional
si: විකල්පමය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: file
si: ගොනුව

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Languages
si: භාෂා

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Permissions
si: අවසර

en: image
si: රූපය

en: Minimum
si: අවමය

en: Index
si: පටුන

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Account
si: ගිණුම

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Direction
si: දිශාව

en: Sum
si: මුළු ගණන

en: form
si: පෝරමය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: The installation has encountered an error.
si: Install කිරීමේදී දෝශයක්‌ ඇතිවිය.
