Open Social (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (257 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: delete
sl: izbriši

en: title
sl: naslov

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: content
sl: vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Types
sl: Tipi

en: Parent
sl: starš

en: Parents
sl: Starši

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: username
sl: uporabniško ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Core
sl: Jedro

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Upload
sl: Nalaganje

en: type
sl: tip

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Menu item
sl: Menijski element

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Done
sl: Opravljeno

en: Post
sl: Objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: To
sl: Za

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: Warning
sl: Opozorilo

en: active
sl: aktiven

en: N/A
sl: N/D

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Authored by
sl: Avtor

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Processors
sl: Procesorji

en: Owner
sl: Lastnik

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: View all
sl: Prikaži vse

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: User login
sl: Prijava

en: Log in
sl: Prijava

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Filters
sl: Filtri

en: Integer
sl: Celo število

en: Profile
sl: Profil

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Function
sl: Funkcija

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: update
sl: posodobi

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Member for
sl: Registriran

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Languages
sl: Jeziki

en: Topics
sl: Tematike

en: Topic
sl: Tematika

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Posts
sl: Prispevki

en: Revert
sl: Povrni

en: Log out
sl: Odjavi se

en: profile
sl: profil

en: Post comment
sl: Pošlji komentar

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Info
sl: Podatki

en: White
sl: Bela

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Revision
sl: različice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.

en: image
sl: slika

en: Themes
sl: Teme

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Read only
sl: Samo branje

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji

en: Add vocabulary
sl: Dodaj besedišče

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Check boxes/radio buttons
sl: Potrditveni/izbirni gumbi

en: Index
sl: Indeks

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Profiles
sl: profili

en: Reply
sl: Odgovori

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: Context
sl: Kontekst

en: Edit comment
sl: Uredi komentar

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sl: Navodila za ponastavitev gesla poslana uporabniku %name na naslov %email.

en: Account
sl: Račun

en: Any
sl: Katerokoli

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: Number of comments
sl: Število komentarjev

en: Content ID
sl: ID vsebine

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: field
sl: polje

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: Effect
sl: Učinek

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Direction
sl: Smer

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Revision information
sl: Različice

en: Uses
sl: Uporablja

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: 1 character | @count characters
sl[0]: 1 znak
sl[1]: 2 znaka
sl[2]: 3 znaki
sl[3]: 5 znakov

en: Publish comment
sl: Objavi komentar

en: form
sl: obrazec

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.

en: Post settings
sl: Nastavitve objav

en: Add content type
sl: Dodaj vrsto vsebine

en: Minimum word length to index
sl: Najmanjša dolžina besede, ki se indeksira.
