Open Social (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (168 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: file
sr: фајл

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Field name
sr: Назив поља

en: active
sr: активан

en: Maximum
sr: Максимално

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: State
sr: Статус

en: Recipient
sr: Прималац

en: Role
sr: Улога

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Log in
sr: Пријави се

en: String
sr: Стринг

en: Cache
sr: Кеш

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Provider
sr: Провајдер

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Hidden
sr: Сакривено

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Member for
sr: Члан сте

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Languages
sr: Језици

en: Log out
sr: Одјави се

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Contact information
sr: Информације за контакт

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.

en: Login attempt failed for %user.
sr: Покушај пријављивања није успео за корисника %user.

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Minimum
sr: Минимално

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: contains
sr: садржи

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sr: Упуство за поновно подешавање лозинке је послато кориснику %name на е-адресу %email.

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Direction
sr: Смер

en: IP address
sr: IP адреса

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Bundle
sr: Пакет

en: form
sr: формулар

en: Default site language
sr: Подразумевани језик сајта

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: The installation has encountered an error.
sr: Инсталација је наишла на грешку.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Show links
sr: Прикажи линкове

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Dependencies
sr: Зависности

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: Full content
sr: Пун садржај

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sr: Администратор је креирао налог за Вас на [site:name]

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: One file only. | Maximum @count files.
sr[0]: Само један фајл.
sr[1]: Максимум @count фајлова.

en: Reset your password
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Site branding
sr: Лого

en: Username or email address
sr: Корисничко име или е-мејл адреса

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
sr: Слике морају бити веће од <strong>@min</strong> пиксела. Слике веће од <strong>@max</strong> пиксела ће бити смањене.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
sr: Слике морају бити веће од <strong>@min</strong> пиксела.

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Захтев за гашенје налога је послат за сајт [site:name].
    
    Сада можете угасити свој налог на овој адреси: [site:url-brief]
    
    [user:cancel-url]
    
    НАПОМЕНА:Једном када угасите свој налог, он је бесповратно обрисан.
    
    Овај линк траје један дан. Уколико се не искористи ништа се неће десити.
    
    --  [site:name] тим.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sr: Поднет је захтев за гашење налога [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sr: Креирајте нове лозинке за налог [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Хвала што сте се регистровали на наш сајт [сите:наме]. Ваша регистрација чека на одобрење од стране администратора. Оног момента када се одобри, добићете још један е-мејл који ће садржати информације о начину пријављивања, креирању лозинке и другим информацијама.
    
    --  [site:name] tim.

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sr: Налог за корисничко име [user:display-name] на [site:name] (чека на одобренје)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
sr: [user:display-name] се пријавио за отваранје налога.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Ваш налог на сајту [site:name] је активан.
    
    Сада се можете пријавити на кликом на линк испод:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може искористити само једном. Он ће вас одвести до странице где ћете морати унети лозинку за овај сајт.
    
    Након што подесите лозинку, можете се пријавити овде: [site:login-url] користећи следеће податке:
    
    корисничко име: [user:account-name]
    лозинка: Лозинка коју сте поставили на горњем линку
    
    --  [site:name] тим.

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name] (одобрен)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sr: Налог [user:display-name] на [site:name] (је блокиран)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Vaš nalog na sajtu [site:name] je obrisan.
    
    --  [site:name] tim.

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sr: Налог за  [user:display-name] на [site:name] (је обрисан)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Поднели сте захтев за промену лозинке на сајту: [site:name].
    
    Можете се пријавити кликом на линк испод или ако исти копирате у бровсер:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може искористити само једном. Он ће вас одвести на страницу где ћете моћи изменити лозинку. Он ће истећи за 1 дан и ништа се неће десити ако га не искористите
    
    --  [site:name] tim.

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Администратор [site:name] је направио налог за вас. Сада се можете пријавити кликом на линк испод:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може искористити само једном. Он ће вас одвести до странице где ћете морати унети лозинку за овај сајт.
    
    Када подесите лозинку, бићете у могућности да се пријавите на сајту, корисећи исту.
    
    Адреса за пријавлјиванје: [site:login-url]
    
    корисничко име: [user:name]
    лозинка: Лозинка коју сте унели на предходном линку
    
    --  [site:name] тим

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Хвала што сте се регистровали на сајт [site:name]. Сада се можете пријавити кликом на линк испод.
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може користити само једном и он ће вас одвести на страницу где ћете подесити своју лозинку за приступ овом сајту.
    
    Након што подесите лозинку, можете се пријавити овде: [site:login-url] користећи следеће податке:
    
    корисничко име: [user:name]
    лозинка: Лозинка коју сте поставили на горњем линку
    
    --  [site:name] тим.

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже

en: Mark as default
sr: Сачувај као подразумевану

en: Save and make default
sr: Сачувај и означи као подразумевану
