Open Social (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (268 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Create a new user account.
eo: Kreu novan uzantan konton.

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: default
eo: defaŭlto

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Types
eo: Tipoj

en: Parent
eo: Patro

en: Parents
eo: Gepatroj

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Import
eo: Importu

en: Book
eo: Libro

en: Export
eo: Eksportu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: username
eo: uzantnomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Time
eo: Tempo

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: Text
eo: Teksto

en: path
eo: vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: type
eo: tipo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: file
eo: dosiero

en: status
eo: stato

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Menu item
eo: Menuero

en: The name of the menu.
eo: La nomo de la menuo.

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Post
eo: Afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Url
eo: URL

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Host
eo: Gastiganto

en: Never
eo: Neniam

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: To
eo: Al

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: active
eo: aktiva

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: node
eo: nodo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: access content
eo: aliri enhavon

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Log in
eo: Ensalutu

en: String
eo: Signovico

en: Users
eo: Uzantoj

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Provider
eo: Provizanto

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Save and edit
eo: Konservi kaj redakti

en: Filters
eo: Filtroj

en: Integer
eo: Entjero

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Profile
eo: Profilo

en: Clear cache
eo: Purigu kaŝmemoron

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Show
eo: Montru

en: Add menu
eo: Aldonu menuon

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: update
eo: ĝisdatigi

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Member for
eo: Membro dum

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Topics
eo: Temoj

en: Topic
eo: Temo

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Revert
eo: Malfari

en: Log out
eo: Elsaluti

en: profile
eo: profilo

en: Post comment
eo: Afiŝu komenton

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Revision
eo: Revizio

en: Permissions
eo: Permesoj

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eo: La uzantnomo %name ne estis aktivita aŭ estas blokita.

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.

en: image
eo: bildo

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Read only
eo: Nur legebla

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Translated
eo: Tradukita

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Add vocabulary
eo: Aldonu vortprovizon

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Index
eo: Indekso

en: Permission
eo: Permeso

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Profiles
eo: Profiloj

en: Reply
eo: Respondu

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
eo: Vi devas inkluzivi almenaŭ unu pozitiva ŝlosilvorto kun @count signoj aŭ pli.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Search users
eo: Serĉu uzantojn

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: Edit comment
eo: Redaktu komenton

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
eo: Pasvortaj restarigaj instrukcioj senditaj al %name ĉe %email.

en: Account
eo: Konto

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: Search content
eo: Serĉi enhavon

en: Number of comments
eo: Nombro da komentoj

en: and
eo: kaj

en: Unpublish comment
eo: Maleldonu komenton

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Direction
eo: Direkto

en: Run cron
eo: Funkciigu cron

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Boolean
eo: Bulea valoro

en: Bundle
eo: Fasko

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: form
eo: formularo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: The installation has encountered an error.
eo: Eraro dum la instalado.

en: HTML filter
eo: HTML-filtro

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
eo: @type: malfarita %title revizio %revision.

en: Post settings
eo: Afiŝaj agordoj

en: Add content type
eo: Aldonu enhavan tipon

en: Minimum word length to index
eo: Minimuma vortlongeco por indeksi

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
eo: La nombro da signoj kiun vorto devas havi por esti indeksita.  Pli malgranda agordo signifas ke serĉrezultoj pli bonus, sed ankaŭ kaŭzus pli grandan datumbazon. Ĉiu serĉpeto devas enhavi almenaŭ unu ŝlosilvorton kiu estas de ĉi tiu longeco (aŭ pli longa).

en: Simple CJK handling
eo: Simpla CJK-prizorgado

en: No modules selected.
eo: Neniuj moduloj elektitaj.

en: Cron ran successfully.
eo: Cron funkciis sukcese.

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: Default country
eo: Apriora lando

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: Read-only
eo: Nurlegebla

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Install new module
eo: Instalu novan modulon

en: Install new theme
eo: Instalu novan haŭton

en: Asc
eo: kreske

en: Add new view
eo: Aldonu novan vidigon

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Target UUID
eo: Celata unika uzantonombro
