Open Social (8.x-1.0-alpha4) - en to fy translation catalogue (64 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Next
fy: Folgjende

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: delete
fy: wiskje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Disable
fy: Utskeakelje

en: Administration
fy: Behear

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Go to previous page
fy: Gean nei foarrige side

en: Go to next page
fy: Gean nei folgjende side

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Upload
fy: Uploade

en: User
fy: Brûker

en: file
fy: bestân

en: Error
fy: Flater

en: Active
fy: Aktyf

en: To
fy: Oan

en: Comment
fy: Reaksje

en: Warning
fy: Warskôging

en: active
fy: aktyf

en: %time ago
fy: %time lyn

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Users
fy: Brûkers

en: Anonymous
fy: Anonym

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Member for
fy: Lid sint

en: @time ago
fy: @time ferlyn

en: Front page
fy: Foarplaat

en: Languages
fy: Talen

en: Log out
fy: Utlogge

en: Create new account
fy: Nij account oanmeitsje

en: Info
fy: Ynfo

en: Access Denied
fy: Gjin tagong

en: image
fy: ôfbylding

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.

en: Language code
fy: Taalkoade

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Error message
fy: Flatermelding

en: User account
fy: Brûkersaccount

en: The installation has encountered an error.
fy: De ynstallaasje kaam in flater tsjin.

en: Default country
fy: Standert lân

en: Text Formats
fy: Tekstopmaken

en: Installation profile
fy: Ynstallaasje profyl
