Open Social (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (382 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: delete
hr: ukloni

en: title
hr: naslov

en: value
hr: vrijednost

en: Register
hr: Registriraj se

en: Create a new user account.
hr: Stvori novi korisnički račun.

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: content
hr: sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Delete group
hr: Izbriši grupu

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: more
hr: više

en: Disable
hr: Onemogući

en: optional
hr: opcionalno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: Priority
hr: Prioritet

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: core
hr: jezgra

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: default
hr: Zadano

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Container
hr: Kontejner

en: Types
hr: Vrste

en: Parent
hr: Nadređen

en: Parents
hr: Nadređeni

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Import
hr: Uvezi

en: Book
hr: Knjiga

en: Export
hr: Izvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: username
hr: korisničko ime

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Core
hr: Jezgra

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Modules
hr: Moduli

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Region
hr: Regija

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Menu
hr: Izbornik

en: Teaser
hr: Mamac

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: path
hr: putanja

en: Total
hr: Ukupno

en: Upload
hr: Otpremi

en: type
hr: vrsta

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: file
hr: datoteka

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Exclude
hr: Isključi

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Menu item
hr: Izbornička stavka

en: The name of the menu.
hr: Naziv izbornika.

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Done
hr: Gotovo

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Area
hr: Područje

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Added
hr: Dodano

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Module
hr: Modul

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Never
hr: Nikada

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: To
hr: Za

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: Count
hr: Broj

en: Normal
hr: Normalno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: active
hr: aktivan

en: N/A
hr: N/D

en: %time ago
hr: prije %time

en: Nodes
hr: Unosi

en: Authored by
hr: Autor

en: Advanced
hr: Napredno

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Details
hr: Detalji

en: Load
hr: Učitaj

en: Processors
hr: Procesor

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Recipient
hr: Primatelj

en: General
hr: Općenito

en: Method
hr: Metoda

en: Configuration
hr: Postavke

en: access content
hr: pristup sadržaju

en: Attributes
hr: Atributi

en: Role
hr: Uloga

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Log in
hr: Prijava

en: String
hr: Struna

en: External
hr: Eksterni

en: Users
hr: Korisnici

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Install
hr: Instaliraj

en: Save and edit
hr: Spremi i uređuj

en: Tools
hr: Alati

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Filters
hr: Prečistači

en: Random
hr: Nasumično

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Profile
hr: Profil

en: Clear cache
hr: Isprazni priručnu memoriju

en: @name module
hr: @name modul

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Function
hr: Funkcija

en: Tracker
hr: Tragač

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Show
hr: Prikaži

en: in
hr: u

en: Messages
hr: Poruke

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Add menu
hr: Dodaj izbornik

en: Clear
hr: Očisti

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: update
hr: ažuriraj

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Member for
hr: Član već

en: @time ago
hr: prije @time

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Languages
hr: Jezici

en: Features
hr: Značajke

en: Topics
hr: Teme

en: Topic
hr: Tema

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Posts
hr: Unosi

en: Revert
hr: Vrati

en: Log out
hr: Odjava

en: profile
hr: profil

en: Post comment
hr: Pošalji komentar

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: or
hr: ili

en: Revision
hr: Revizija

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Installed
hr: Instaliran

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Street address
hr: Adresa

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hr: Korisničko ime %name ili nije aktivirano ili je blokirano.

en: Login attempt failed for %user.
hr: Neuspjeo pokušaj prijave od %user.

en: image
hr: slika

en: Themes
hr: Predlošci

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Read only
hr: Samo za čitanje

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Translated
hr: Prevedeno

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici

en: Add vocabulary
hr: Dodaj rječnik

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Check boxes/radio buttons
hr: Kućice odabira/radio gumbi

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Hide
hr: Sakrij

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Profiles
hr: Profili

en: Reply
hr: Odgovor

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hr: Morate uključiti barem jednu pozitivnu ključnu reč sa najmanje @count karaktera.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Search users
hr: Pretraži korisnike

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: Execute
hr: Izvrši

en: Add role
hr: Dodaj ulogu

en: Context
hr: Kontekst

en: Edit comment
hr: Uredi komentar

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hr: Uputa za poništenje lozinke je poslana korisniku %name na adrese e-pošte %email.

en: Account
hr: Račun

en: Joined
hr: Pridružio se

en: Any
hr: Bilo koji

en: Node count
hr: Broj unosa

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Number of comments
hr: Broj komentara

en: Content ID
hr: ID sadržaja

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: Unpublish comment
hr: Prekini objavu komentara

en: Untranslated
hr: Neprevedeno

en: field
hr: polje

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: Effect
hr: Efekt

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Direction
hr: Smjer

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Run cron
hr: Pokreni cron

en: IP address
hr: IP adresa

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Boolean
hr: Boleanski

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Uses
hr: Uporaba

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: The size of the file.
hr: Veličina datoteke.

en: 1 character | @count characters
hr[0]: @count znak
hr[1]: @count znaka
hr[2]: @count znakova

en: Theme registry
hr: Registar teme

en: Publish comment
hr: Objavi komentar

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: form
hr: obrazac

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: The installation has encountered an error.
hr: Došlo je do pogreške tijekom instalacije.

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hr: @type: vraćen %title revizija %revision.

en: Post settings
hr: Postavke unosa

en: Add content type
hr: Dodaje vrstu sadržaja

en: Minimum word length to index
hr: Najmanja dužina riječi za indeksiranje

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
hr: Broj potrebnih znakova koje riječ treba imati kako bi bila indeksirana. Manji broj znači bolje rezultate pretrage ali i veću bazu. Svaka pretraga mora sadržati barem jednu ključnu riječ koja je ove veličine (ili veća).

en: Simple CJK handling
hr: Jednostavno rukovanje CJK-om

en: No modules selected.
hr: Niti jedan modul nije odabran.

en: Cron ran successfully.
hr: Cron uspješno izveden.

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Flush all caches
hr: Isprazni svu priručnu memoriju

en: New field
hr: Novo polje

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Cancel account
hr: Otkaži račun

en: Destinations
hr: Odredišta

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Default country
hr: Zadana država

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Save comment
hr: Spremi komentar

en: Hide summary
hr: Sakrij sažetak

en: Edit summary
hr: Uredi sažetak

en: Manage display
hr: Uredi prikaz

en: Update style
hr: Osvježi stil

en: Add effect
hr: Dodaj efekt

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hr: Nevaljan stroju čitljiv naziv. Unesite naziv drugačiji od %invalid.

en: Delete selected content
hr: Ukloni odabrani sadržaj

en: Deleted @count posts.
hr: Uklonjeno @count unosa.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Tools that enhance the user interface.
hr: Alati za unaprijeđenje korisničkog sučelja.

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hr: Administrator vam je otvorio račun pri [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hr: Prerasporedi redove po brojčanoj težini umjesto povlačenja.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: New field name
hr: Naziv novog polja

en: Post comments
hr: Dodaje komentare

en: Text Formats
hr: Oblici unosa

en: Install new module
hr: Instaliraj novi modul

en: Install new theme
hr: Instaliraj novi predložak

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number

en: Allowed values list: invalid input.
hr: Dopuštene vrijednosti: nevaljan unosa

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
hr: Popis dopuštenih vrijednosti: neke vrijednosti su uklonjene dok su bile u upotrebi.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: trigger
hr: okidač
