Open Social (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (241 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: delete
ka: წაშლა

en: title
ka: სათაური

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Create a new user account.
ka: ახალი მომხმარებლის შექმნა.

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Delete group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: more
ka: მეტი

en: Disable
ka: გამორთვა

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Types
ka: ტიპები

en: Parent
ka: მშობელი

en: Parents
ka: მშობლები

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Book
ka: წიგნი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Modules
ka: მოდულები

en: Manage
ka: მართვა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: type
ka: ტიპი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: file
ka: ფაილი

en: status
ka: სტატუსი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Menu item
ka: მენიუს ელემენტი

en: The name of the menu.
ka: მენიუს სახელი.

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Done
ka: დასრულება

en: Post
ka: პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Site
ka: საიტი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Url
ka: ბმული

en: Module
ka: მოდული

en: Loaded
ka: ჩატვირთულია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Never
ka: არასდროს

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: To
ka: მიმღები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: active
ka: აქტიური

en: %time ago
ka: %time-ის წინ

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Details
ka: დეტალები

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Processors
ka: პროცესორები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Recipient
ka: მიმღები

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Role
ka: როლი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: External
ka: გარე

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Cache
ka: ქეში

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Install
ka: დაყენება

en: Save and edit
ka: შენახვა და რედაქტირება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Hidden
ka: დამალული

en: Show
ka: ჩვენება

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Switch
ka: გადართვა

en: Add menu
ka: მენიუს დამატება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: update
ka: განახლება

en: Member for
ka: წევრი

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Languages
ka: ენები

en: Posts
ka: პოსტები

en: author
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: profile
ka: პროფილი

en: Info
ka: ინფო

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Show comments
ka: კომენტარების ჩვენება

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: image
ka: სურათი

en: Themes
ka: თემები

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Plugins
ka: ჩანართები

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Add vocabulary
ka: ლექსიკონის დამატება

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Permission
ka: უფლება

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Hide
ka: დამალვა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი

en: Session name
ka: სესიის სახელი

en: empty
ka: ცარიელი

en: Add role
ka: როლის დამატება

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Run cron
ka: კრონის  გაშვება

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.

en: Update style
ka: სტილის განახლება

en: Add effect
ka: ეფექტის დამატება

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
