Open Social (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (194 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Delete group
my: အဖွဲ့ကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: ERROR
my: အမှား

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: all
my: အားလုံး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Menu
my: မီနူး

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: file
my: ဖိုင်

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Save and edit
my: သိမ်းရန်နှင့် ဆက်လက်ပြင်ဆင်ရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Show
my: ပြပါ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Add new group
my: အုပ်စုအသစ်တစ်ခု ထည့်သွင်းရန်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: First
my: ပထမ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: People
my: လူများ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Index
my: အညွှန်း

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Edit comment
my: မှတ်ချက်အား ပြုပြင်ရန်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: form
my: ဖောင်

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Dependency
my: မှီခိုသည့်အရာများ

en: The installation has encountered an error.
my: တပ်ဆင်မှု လုပ်ငန်းပြုလုပ်ရာတွင် ပြဿနာ တစ်ခုကြုံတွေ့နေပါသည်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Full comment
my: မှတ်ချက် အပြည့်အစုံ

en: Machine name: @name
my: စက်မှနားလည်သည့်အမည် - @name

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား

en: view own unpublished content
my: မိမိ၏ရေးသားဆဲ အကြောင်းအရာများကို ကြည့်ရန်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ

en: The title of the current page.
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page number
my: စာမျက်နှာအမှတ်

en: Post comments
my: မှတ်ချက် (အကြံပြုချက်) များ ရေးသားရန်

en: Install new module
my: မော်ဂျူးအသစ်အား တပ်ဆင်မယ်.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Allowed values list: invalid input.
my: ခွင့်ပြုထားသည့် တန်ဖိုး စာရင်း၊ ထည့်သွင်းသည့်တန်ဖိုးမှာ တရားမဝင်ပါ။

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
my: ခွင့်ပြုထားသည့် တန်ဖိုးစာရင်း၊ အချို့တန်ဖိုးများမှာ လက်ရှိအသုံးပြုနေသည့် အတွက်ကြာင့် ဖယ်ရှားခဲ့ပါသည်။

en: The name of the content type.
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား၏ အမည်
