Open Social (8.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (294 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enabled
ku: چالاکە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: title
ku: ناونیشان

en: value
ku: نرخ

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Create a new user account.
ku: هەژمارێکی نوێ درووست بکە.

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Parent
ku: باوان

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Import
ku: هاوردن

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Core
ku: ناوکە

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: Visible
ku: بینراو

en: Menu
ku: پێڕست

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: path
ku: ڕێرەو

en: Upload
ku: بارکردن

en: type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: status
ku: ڕەوش

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: To
ku: بۆ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: active
ku: چالاکە

en: N/A
ku: نییە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Processors
ku: ڕێکخەرەکان

en: Owner
ku: خاوەن

en: Recipient
ku: وەرگر

en: node
ku: گرێ

en: General
ku: گشتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: access content
ku: چوونەناوی ناوەرۆک

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Clear cache
ku: حەشارگە پاکبکەوە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Function
ku: فرمان

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Add menu
ku: پێڕست زیاد بکە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: update
ku: نوێبکەوە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Topic
ku: بابەت

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: profile
ku: زانیاریی تایبەت

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Info
ku: زانیاری

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Login attempt failed for %user.
ku: چونە ژورەوە سەرکەتوو نەبوو بۆ بەکارهێنەری %user.

en: image
ku: وێنە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Read only
ku: تەنها خوێندنەوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Information
ku: زانیاری

en: Translated
ku: وەگێردراوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Add vocabulary
ku: زیادکردنی وشەگەل

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Index
ku: نوانە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Available
ku: هەیە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: ok
ku: باشە

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Edit comment
ku: دەسکاریکردنی بۆچوون

en: Account
ku: هەژمار

en: Any
ku: هەر کام

en: Node count
ku: ژمارەی گرێ

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Number of comments
ku: ژماره‌ی بۆچوونەکان

en: Content ID
ku: ID ی ناوەڕۆک

en: About
ku: دەربارە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Unpublish comment
ku: بۆچوون بکوژێنەوە

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە

en: field
ku: خانە

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Run cron
ku: کارگێڕ بخە گڕ

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Boolean
ku: بوولی

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: 1 character | @count characters
ku[0]: 1 هێما
ku[1]: @count هێما

en: Publish comment
ku: بۆچوون بڵاوبکەوە

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: form
ku: فۆرم

en: Drag to re-order
ku: پەلکێشی بکە بۆ دووبارە ڕێکخستنەوە

en: The installation has encountered an error.
ku: دامه‌زراندن کێشه‌یه‌کی دۆزییه‌وه‌

en: HTML filter
ku: فلتەری HTML

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ku: @type: گەڕاندرایەوە %title بۆ پێداچوونەوەی %revision.

en: Post settings
ku: ڕێکخستنی په‌یام

en: Add content type
ku: جۆرێکی ناوه‌ڕۆک زیاد بکه‌

en: No modules selected.
ku: هیچ مۆدیولێک دیاری نەکراوە.

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Cancel account
ku: هەڵوەشاندنەوەی هەژمار

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Default country
ku: وڵاتی بنەڕەتی

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Full comment
ku: بۆچوونی پڕاوپڕ

en: Save comment
ku: پاشەکەوتکردنی بۆچوون

en: Hide summary
ku: شاردنەوەی کورتە

en: Edit summary
ku: دەسکاریکردنی کورتە

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: Update style
ku: نوێکردنەوەی شێواز

en: Add effect
ku: زیادکردنی کاریگەری

en: Delete selected content
ku: سڕینەوەی ناوەڕۆکی دەسنیشانکراو

en: Deleted @count posts.
ku: @count بڵاوکراوە سڕانەوە.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: dashboard
ku: دەشبۆرد

en: New field name
ku: ناوی نوێی خانە

en: Post comments
ku: بڵاوکردنەوەی بۆچوونەکان

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق

en: Install new module
ku: دامەزراندنی مۆدیولی نوێ

en: Install new theme
ku: دامەزراندنی ڕووکاری نوێ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
