Open Social (8.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (75 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: all
se: buot

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: username
se: geavahannamma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Close
se: Gidde

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre

en: Show
se: Čájet

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: Languages
se: Gielat

en: Topics
se: Fáttát

en: Log out
se: Logge eret

en: Contact information
se: Oktavuođadieđut

en: or
se: dahje

en: Street address
se: Čujuhus

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: Hide
se: Čiega

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: empty
se: guoros

en: Account
se: konto

en: About
se: Birra

en: and
se: ja

en: Create @name
se: Ásat @name

en: not empty
se: Ii guoros
