Open Social (8.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (211 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: title
ug: ماۋزۇ

en: value
ug: قىممىتى

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: path
ug: تارماق يولى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: file
ug: ھۉججەت

en: status
ug: ھالىتى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: node
ug: نۇقتا

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: User login
ug: كىرىش

en: Log in
ug: كىرىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Close
ug: يېپىش

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Add menu
ug: تىزىملىك قوشۇش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: update
ug: يېڭىلاش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Front page
ug: باش بەت

en: Languages
ug: تىل

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Topic
ug: تېما

en: First
ug: بىرىنچى

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: profile
ug: ئارخىپ

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: White
ug: ئاق

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: image
ug: رەسىم

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Read only
ug: ئوقۇغىلى بولىدۇ

en: Excerpt
ug: ئۈزۈندە

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Reply
ug: جاۋاب

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش

en: Edit comment
ug: ئىنكاسنى تەھرىرلەي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Error message
ug: خاتالىق

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش

en: form
ug: جەدۋەل

en: Current date
ug: ھازىرقى ۋاقىت

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Circle
ug: چەمبەر

en: Link ID
ug: ئۇلانما IDسى

en: Add content type
ug: مەزمۇن تۈرى قوشۇش

en: No modules selected.
ug: مودۇل تاللانمىغان.

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Controller
ug: كونتروللىغۇچ

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Default country
ug: سۈكۈت دۆلەت ۋە رايون

en: Full comment
ug: باھانىڭ ھەممىسىنى كۆرسىتىش

en: Hide summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Edit summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى تەھرىرلەش

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: view own unpublished content
ug: ئۆزىنىڭ ئېلان قىلىنمىغان مەزمۇنلىرىنى كۆرۈش

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Page number
ug: بەت سانى

en: Post comments
ug: ئىنكاس يوللاش

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى

en: Install new module
ug: يېڭى مودۇل قاچىلاش

en: Install new theme
ug: يېڭى ئۇسلۇب قاچىلاش

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.

en: File byte size
ug: ھۆججەت چوڭلۇقى بويىچە
