Open Social (8.x-1.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (435 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Create a new user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་འཛུགས་པ།

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: content
bo: ནང་དོན

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Types
bo: རིགས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Parents
bo: མ་ཁོངས

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Book
bo: དེབ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: type
bo: རིགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: The name of the menu.
bo: གདམ་བྱང་གི་མིང་།

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Count
bo: གྲངས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: %time ago
bo: %time་འགོལ་ཟིན།

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Processors
bo: སྒྲིག་བཟོ་ལག་ཆ

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Deselect all
bo: ཡོངས་འདེམས་དོར་བ།།

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Tracker
bo: རྗེས་འདེད་ལག་ཆ

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Root
bo: རྩ་བ

en: Show
bo: སྟོན

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Add menu
bo: འདེམས་བྱང་ཁ་སྣོན

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Add new group
bo: ཚོ་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན།

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: First
bo: དང་པོ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: or
bo: ཡང་ན

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: image
bo: པར་རིས

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Read only
bo: ལྟ་ཀློག་ཁོ་ན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Join group
bo: ཚོ་ཆུང་ལ་ཞུགས་པ།

en: Leave group
bo: ཚོ་ཆུང་ནས་ཕྱིར་འབུད་པ།

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Translated
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་ཚར།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Add vocabulary
bo: སྤྱི་མིང་སྣོན་པ

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Remove field
bo: གནས་ཁོངས་གསུབ་པ

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Check boxes/radio buttons
bo: འདེམས་སྒྲོམ་དང་ཡང་ན་འདེམས་མཐེབ

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Add new profile
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
bo: མ་མཐའ་ཡང་གནད་ཡིག་གཅིག་ལ་ཡིག་འབྲུ་@count་དང་དེའི་ཡན་ཆད་ཡོད་དགོས།

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: Package
bo: ཐུམ།

en: All types
bo: རིགས་ཡོད་ཚད

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་གི་གསལ་བཤད་དེ་%email་བརྒྱུད་དེ་སྤྱོད་མཁན་%name་ལ་བསྐུར་ཟིན།

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Any
bo: གང་རུང

en: Node count
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་གྲངས

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Number of comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས་འབོར

en: Content ID
bo: ནང་དོན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: and
bo: དང་

en: Unpublish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་མི་སྤེལ་བ

en: field
bo: གནས་ཁོངས

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Run cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད

en: Is not one of
bo: དེའི་ནང་གི་ཡ་གྱལ་མིན་པ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Is empty (NULL)
bo: སྟོང་བ་ཡིན་པ༼NULL༽

en: not empty
bo: སྟོང་བ་མིན་པ

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: The size of the file.
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: Publish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ

en: Sum
bo: བསྡོམས་པས

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Current date
bo: མིག་སྔའི་ཟླ་ཚེས

en: Invalid input
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ནང་འཇུག

en: Simple separator
bo: སྟབས་བདེའི་མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Is all of
bo: ཡོད་ཚད་ཡིན་པ

en: Is none of
bo: གང་ཡང་མིན་པ

en: Break lock
bo: ཟྭ་གཏོར་བ

en: Default site language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Allow multiple values
bo: ཐོབ་གྲངས་མང་པོ་སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: HTML filter
bo: HTML ཚགས་རྒྱག་བྱེད

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: @type: reverted %title revision %revision.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་དེ་བསྒྱུར་བཅོས་%revision་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱས་ཟིན།

en: Add content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་ཁ་སྣོན

en: Minimum word length to index
bo: དཀར་ཆག་ཏུ་སྒྲིག་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ཀྱི་རིང་ཚད་ཐུང་ཤོས

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
bo: དཀར་ཆག་སྒྲིག་དུས་ཐ་སྙད་ཅིག་གི་ཡིག་འབྲུའི་གྲངས་ཀ་སྟེ། ཡིག་འབྲུའི་གྲངས་ཉུང་ངུས་འཚོལ་བཤེར་མཇུག་འབྲས་ཀྱི་གོ་རིམ་ལེགས་སྒྲིག་བྱེད་ཐུབ་མོད། འོན་ཀྱང་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་ཀྱང་ཆེ་རུ་འགྲོ་སྲིད། འཚོལ་བཤེར་མིང་ཚིག་རེ་རེར་མ་མཐར་ཡང་གནད་ཚིག་ཅིག་ཡོད་དགོས་པ་དང་དེའི་རིང་ཚད་འདི་དང་འདི་ལས་རིང་དགོས།

en: Simple CJK handling
bo: སྟབས་བདེའི་CJK ཡི་སྒྲིག་བཟོ

en: No modules selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་མ་དཔེ་མི་འདུག

en: Cron ran successfully.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་འཁོར་རྒྱུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱས་པ།

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Single term
bo: ཐ་སྙད་རྐང་གཅིག

en: Multiple terms
bo: ཐ་སྙད་མང་པོ

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: More like this
bo: འདི་འདྲ་བ་དེ་ལས་མང་བ

en: Flush all caches
bo: བར་གསོག་གཙང་སུབ་བྱེད་པ།

en: Group name (a-z, 0-9, _)
bo: ཚོའི་མིང་།（(a-z, 0-9, _）

en: Add new group: you need to provide a group name.
bo: ཚོ་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན།：ངེས་པར་དུ་ཚོ་ཡི་མིང་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད་དགོས།

en: New field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Cancel account
bo: ཐོ་ཁོངས་བསུབ་པ

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Default country
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྒྱལ་ཁབ་མིང

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Save comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཉར་ཚགས

en: Hide summary
bo: གནད་བསྡུས་སྦས་པ

en: Edit summary
bo: གནད་བསྡུས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: Update style
bo: བཟོ་ལྟ་གསར་སྒྱུར་བྱེད

en: Add effect
bo: སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: Delete selected content
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་སུབ་པ

en: Deleted @count posts.
bo: གསར་སྤེལ་@count་སུབ་ཟིན།

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Tools that enhance the user interface.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས་ཇེ་ལེགས་སུ་གཏོང་བའི་ལག་ཆ།

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པ་ཞིག་གིས་[site:name]་ཐོག་ཏུ་ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོས་ཡོད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Is not empty (NOT NULL)
bo: སྟོང་བ་མིན་པ༼NOT NULL༽

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: New field name
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་མིང

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Post comments
bo: དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Install new module
bo: མ་དཔེ་གསར་བ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ

en: Install new theme
bo: བརྗོད་གཞི་གསར་བ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Profile type
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆའི་རིགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད

en: Allowed values list: invalid input.
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མིང་ཐོ། ཕན་ནུས་མེད་པའི་ནང་འཇུག་རེད།

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་མིང་ཐོ། མིག་སྔར་སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཞིག་བསུབ་བཞིན་འདུག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Add new view
bo: མཐོང་རིས་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: The name of the content type.
bo: ནང་དོན་རིགས་ཀྱི་མིང་།

en: Absolute URL
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཧྲིལ་བོ

en: Content access
bo: ནང་དོན་བེད་སྤྱོད

en: Fieldgroups
bo: ཡིག་དུམ་ཚོ།

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྣམ་པ་འདིའི་ནང་དུ་1+2+3༼OR ལ་༽ ཡང་ན་༼AND ལ༽1,2,3 ཐོབ་གྲངས་དུ་མ་འཇུག་ཆོག

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Aggregation type
bo: བསྡུ་རུག་གི་རིགས

en: Appears in: @bundles.
bo: མངོན་ས། @bundles.

en: Query string value
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང་གི་ཐོབ་གྲངས
