Open Social (8.x-1.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (177 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: delete
mn: устгах

en: title
mn: гарчиг

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: content
mn: агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Delete group
mn: Групп устгах

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: default
mn: Үндсэн

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Image
mn: Зураг

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Parent
mn: Эх

en: Parents
mn: Үндэс

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Book
mn: Ном

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Region
mn: Бүс

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: path
mn: зам

en: Upload
mn: Оруулах

en: type
mn: төрөл

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: file
mn: Файл

en: status
mn: статус

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Post
mn: Бичлэг

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: node
mn: зангилаа

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: Add menu
mn: Цэс нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Revert
mn: Буцаах

en: profile
mn: хувийн мэдээлэл.

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: People
mn: Хүмүүс

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: image
mn: зураг

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Hide
mn: Нуух

en: Language code
mn: Хэлний код

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Edit comment
mn: Сэтгэгдэл засах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Number of comments
mn: Сэтгэгдэлийн тоо

en: and
mn: ба

en: Unpublish comment
mn: Сэтэгдлийг үл нийтлэх

en: field
mn: талбар

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Run cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг ажиллуулах

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: form
mn: анкет

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.

en: Add content type
mn: Агуулгын төрөл нэмэх

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд

en: Machine name: @name
mn: Компьютерийн нэр: @name

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
