Open Social (all releases) - en to kk translation catalogue (88 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Post
kk: Жазба

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Table
kk: Кесте

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Log in
kk: Кіру

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Profile
kk: Профиль

en: Authored on
kk: Уақыты

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Post comment
kk: Комментарийды жазу

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Search Index
kk: Іздестіру индексі

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Edit comment
kk: Пікірді өзгерту

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
kk: Құпия сөзді өзгертудің нұсқаулары %name деген қолданушының %email электрондық адресіне жіберілді.

en: Account
kk: Есеп

en: Number of comments
kk: Пікірлер саны

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: Book page
kk: Кітап беті

en: Post settings
kk: Жазба параметрлері
