Open Social (8.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (1455 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: enabled
uk: увімкнено

en: delete
uk: видалити

en: title
uk: назва

en: value
uk: значення

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача.

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: content
uk: матеріал

en: Development
uk: Розробка

en: Groups
uk: Групи

en: Is
uk: Є

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Closed
uk: Закрито

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: disabled
uk: вимкнено

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Delete group
uk: Видалити групу

en: Read more
uk: Читати далі

en: more
uk: ще

en: Disable
uk: Вимкнути

en: optional
uk: необов'язково

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: core
uk: ядро

en: view
uk: переглянути

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: all
uk: все

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: default
uk: замовчування

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Variable
uk: Змінна

en: Image
uk: Зображення

en: Container
uk: Контейнер

en: Types
uk: Типи

en: Parent
uk: Батько

en: Parents
uk: Батьки

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Import
uk: Імпортувати

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експортувати

en: Back
uk: Назад

en: Field
uk: Поле

en: container
uk: контейнер

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: username
uk: ім’я користувача

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Open
uk: Відкрито

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Core
uk: Ядро

en: Time
uk: Час

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Modules
uk: Модулі

en: Manage
uk: Керування

en: Region
uk: Область

en: Visible
uk: Видиме

en: Menu
uk: Меню

en: Teaser
uk: Анонс

en: Event
uk: Подія

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: name
uk: ім'я

en: path
uk: шлях

en: Total
uk: Всього

en: Components
uk: Компоненти

en: Upload
uk: Викласти

en: type
uk: тип

en: Mail
uk: Пошта

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Configure
uk: Налаштувати

en: file
uk: файл

en: status
uk: стан

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Created
uk: Створено

en: Create
uk: Створити

en: Separator
uk: Розділювач

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: vocabularies
uk: словники

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: The name of the menu.
uk: Назва меню.

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Done
uk: Готово

en: Post
uk: Допис

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Group Events
uk: Події групи

en: Added
uk: Додано

en: Site
uk: Сайт

en: Database
uk: База даних

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Module
uk: Модуль

en: Loaded
uk: Завантажено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Extensions
uk: Додатки

en: Host
uk: Хост

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: To
uk: До

en: Custom
uk: Власний

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Group ID
uk: ID групи

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Field name
uk: Назва поля

en: Fields
uk: Поля

en: Is not
uk: Не є

en: Count
uk: Лічильник

en: Normal
uk: Звичайне

en: Warning
uk: Попередження

en: active
uk: активне

en: N/A
uk: Н/Д

en: %time ago
uk: %time тому

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Authored by
uk: Автор

en: Advanced
uk: Розширені

en: Maximum
uk: Максимум

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Data Type
uk: Тип даних

en: Details
uk: Подробиці

en: Load
uk: Завантажити

en: Processors
uk: Обробники

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Members
uk: Учасники

en: node
uk: матеріал

en: Transliteration
uk: Транслітерація

en: General
uk: Загальне

en: Method
uk: Спосіб

en: Table
uk: Таблиця

en: Events
uk: Події

en: View all
uk: Переглянути все

en: Upcoming events
uk: Трапиться незабаром

en: Now
uk: Зараз

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: access content
uk: доступ до наповнення

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Role
uk: Роль

en: Select all
uk: Виділити все

en: Deselect all
uk: Зняти виділення із усього

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Personal information
uk: Особисті дані

en: User login
uk: Вхід

en: Log in
uk: Вхід

en: Class
uk: Клас

en: String
uk: Рядок

en: External
uk: Зовнішнє

en: Users
uk: Користувачі

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Last
uk: Останній

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Cache
uk: Кеш

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Provider
uk: Постачальник

en: Uninstall
uk: Видалити

en: Install
uk: Встановити

en: Save and edit
uk: Зберегти й продовжити редагування

en: Tools
uk: Інструменти

en: Clone
uk: Клонувати

en: Tab
uk: Вкладка

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Filters
uk: Фільтри

en: Random
uk: Випадково

en: Plain
uk: Простий

en: class
uk: клас

en: Integer
uk: Ціле число

en: template
uk: шаблон

en: Default state
uk: Стан за замовчуванням

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Profile
uk: Профіль

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Static
uk: Статичне

en: Close
uk: Закрити

en: @name module
uk: Модуль @name

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: Add group
uk: Додати групу

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Add a comment
uk: Додати коментар

en: Original
uk: Оригінал

en: Function
uk: Функція

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Location name
uk: Назва місцезнаходження

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Logout
uk: Вихід

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: show
uk: показати

en: Default language
uk: Базова мова

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Hidden
uk: Приховано

en: create
uk: створення

en: Root
uk: Корінь

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Show
uk: Показати

en: in
uk: в

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Switch
uk: Перемикати

en: ago
uk: тому

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Clear
uk: Очистка

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: update
uk: оновити

en: Add new group
uk: Додати нову групу

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: @time ago
uk: @time тому

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: site
uk: сайт

en: Languages
uk: Мови

en: Features
uk: Властивості

en: Feature
uk: Властивість

en: Topics
uk: Теми

en: Topic
uk: Тема

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Activity
uk: Активність

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: First
uk: Перший

en: Union
uk: Об'єднання

en: Limit
uk: Обмежувати

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: Site default
uk: Базове для сайту

en: Select list
uk: Список вибору

en: Posts
uk: Дописи

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Revert
uk: Відновити

en: Buttons
uk: Кнопки

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Purge
uk: Очистити

en: profile
uk: профіль

en: Post comment
uk: Написати коментар

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Role filter
uk: Фільтр ролей

en: Info
uk: Інформація

en: White
uk: Білий

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: People
uk: Люди

en: Generic
uk: Загальне

en: terms
uk: терміни

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Reference
uk: Посилання

en: or
uk: або

en: archive
uk: архів

en: Add Post
uk: Додати повідомлення

en: public
uk: загальнодоступні

en: Revision
uk: Редакція

en: Engine
uk: Рушій

en: Access Denied
uk: Немає доступу

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Installed
uk: Встановлено

en: Scope
uk: Область

en: Plugin
uk: Плаґін

en: not active
uk: не активно

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Changed
uk: Змінено

en: Date created
uk: Дата створення

en: Completed
uk: Завершено

en: Failed
uk: Невдало

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: missing
uk: відсутнє

en: Assets
uk: Ресурси

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Enter username
uk: Уведіть ім'я користувача

en: Username not found
uk: Ім'я користувача не знайдене

en: Migrate
uk: Міграція

en: The username %name has not been activated or is blocked.
uk: Ім’я користувача %name не було активоване або є заблокованим.

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: image
uk: зображення

en: Themes
uk: Теми

en: Translations
uk: Переклади

en: Join
uk: Увійти

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Locality
uk: Населений пункт

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: Excerpt
uk: Витяг

en: users
uk: користувачі

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Default value
uk: Базове значення

en: Message Text
uk: Текст повідомлення

en: Group settings
uk: Параметри групи

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Join group
uk: Приєднатися до групи

en: Leave group
uk: Вийти з групи

en: Group roles
uk: Ролі групи

en: 1 member | @count members
uk[0]: @count учасник
uk[1]: @count учасника
uk[2]: @count учасників

en: Group Members
uk: Учасники групи

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Information
uk: Відомості

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Translated
uk: Перекладено

en: Blocks
uk: Блоки

en: Menus
uk: Меню

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Search Index
uk: Пошуковий індекс

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Check boxes/radio buttons
uk: Прапорці/радіокнопки

en: Zones
uk: Зони

en: Index
uk: Індекс

en: Permission
uk: Повноваження

en: Request
uk: Запит

en: Editor
uk: Редактор

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: Hide
uk: Приховати

en: Composer
uk: Композитор

en: Language code
uk: Код мови

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Profiles
uk: Профілі

en: Add new profile
uk: Додати новий профіль

en: Reply
uk: Відповісти

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
uk: Необхідно вказати хоча б одне ключове слово, що містить не менше @count символів.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Search users
uk: Шукати користувачів

en: Extension
uk: Розширення

en: Add server
uk: Додати сервер

en: Server
uk: Сервер

en: Services
uk: Служби

en: Keys
uk: Ключі

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Group node
uk: Матеріал групи

en: Timeline
uk: Графік часу

en: Provided by
uk: Забезпечується

en: Available
uk: Доступно

en: video
uk: відео

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Are you sure you want to delete the group %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити групу %name?

en: Add message
uk: Додати повідомлення

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
uk: Це вміст змінної <code>$_SESSION</code>.

en: Reinstall modules
uk: Переустановити модулі

en: Session viewer
uk: Переглядач сеансів

en: Switch user
uk: Перемкнути користувача

en: Execute PHP
uk: Виконання PHP

en: Number of users to display in the list
uk: Кількість користувачів, які потрібно показати в списку.

en: This user can switch back.
uk: Користувач зможе перепідключитись назад.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
uk: Попередження: цей користувач не зможе перепідключитись назад.

en: Sort query log
uk: Сортування списку Sql-Запитів

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
uk: Таблиця запитів може бути відсортована один по одному, у якому вони виконувалися для генерації сторінки, або за часом їх виконання у зворотному порядку.

en: Slow query highlighting
uk: Підсвічування повільних Sql-Запитів

en: Enter an integer in milliseconds. Any query which takes longer than this many milliseconds will be highlighted in the query log. This indicates a possibly inefficient query, or a candidate for caching.
uk: Введіть ціле число у мс. Кожен запит, що триває понад цю величину у мілісекундах буде підсвічений у журналі запитів. Це означає, що запит потенційно неефективний або кандидат на кешування

en: PHP code to execute
uk: PHP-код, який повинен бути виконаний

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
uk: Введіть необхідний код. Не використовуйте теґи <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
uk: Виконати

en: New value
uk: Нове значення

en: Session name
uk: Назва сеансу

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
uk: Створити задану кількість користувачів. Додатково можна вилучити поточних користувачів.

en: How many users would you like to generate?
uk: Скільки користувачів Ви бажаєте створити?

en: How many nodes would you like to generate?
uk: Скільки матеріалів повинно бути створено?

en: If you have not installed any of these modules, you really have no need for the devel_node_access module.  This module is intended for use during development, so that developers and admins can confirm that the node_access table is working as expected.  You probably do not want this module enabled on a production site.
uk: Якщо ви не встановили таких модулів, тоді потреби у модулі devel_node_access у вас немає. Цей модуль призначений для використання під час розробки аби розробники та адміністратори могли перевірити таблицю node_access на належну роботку. Цей модуль не слід вмикати на робочих сайтах.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (усім користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
uk: Ваша таблиця node_access містить записи, що дають доступ усім користувачам на перегляд усіх матеріалів сайту. Залежно від того, які модулі обмеження доступу використовуються, Вам може знадобитися вилучити ці записи. Якщо Ви не використовуєте модулів обмеження доступу, імовірно, краще буде залишити їх як є.

en: realm
uk: область

en: Legacy Nodes
uk: Загублені матеріали

en: You have !num nodes in your node table which are not represented in your node_access table.  If you have an access control module installed, these nodes may be hidden from all users.  This could be caused by publishing nodes before enabling the access control module.  If this is the case, manually updating each node should add it to the node_access table and fix the problem.
uk: На сайті є !num матеріалів, доступ до яких не описаний у таблиці node_access. Якщо у Вас використовується модуль контролю доступу, ці матеріали можуть бути сховані від усіх типів користувачів. Це могло відбутися, якщо матеріали були опубліковані до підключення модуля контролю доступу. Якщо це так, відновлення даних матеріалів вручну додасть опис доступу до них в node_access і розв'яже дану проблему.

en: All Nodes Represented
uk: Усі матеріали визначені.

en: All nodes are represented in the node_access table.
uk: Усі матеріали, що наявні в таблиці node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (деяким користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting some users access to all nodes.  This may be perfectly normal, depending on which access control module(s) you use.
uk: Таблиця node_access містить записи, що визначають доступ до всіх матеріалів  для деяких користувачів. Це може бути абсолютно нормальним, залежно від того, які модулі контролю доступу використовуються.

en: Access Granted to Some Nodes
uk: Доступ для всіх до деяких матеріалів

en: public nodes
uk: публічні матеріали

en: Public Nodes
uk: Публічні матеріали

en: Summary by Realm
uk: Коротко по областях

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
uk: Наступні області дають обмежений доступ до деяких специфічних матеріалів.

en: private nodes
uk: приватні матеріали

en: Protected Nodes
uk: Захищені Матеріали

en: Devel Node Access
uk: Розробка: Доступ до Матеріалів

en: explained
uk: розкрите

en: ok
uk: гаразд

en: ignored
uk: ігнорується

en: empty
uk: порожньо

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
uk: Різні інструменти (блоки, сторінки й функції) для розроблювачів.

en: Packages
uk: Пакунки

en: Package
uk: Пакунок

en: All types
uk: Всі типи

en: Restore
uk: Відновити

en: Organization
uk: Організація

en: Interests
uk: Інтереси

en: Country code
uk: Код країни

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Context
uk: Контекст

en: Offset
uk: Зміщення

en: Edit comment
uk: Редагувати коментар

en: contains
uk: містить

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
uk: Вказівки щодо скидання паролю надіслані користувачеві %name за адресою %email.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Joined
uk: Зареєстрований

en: Data
uk: Дані

en: Item language
uk: Мова пункта

en: Any
uk: Байдуже

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: Intro
uk: Вступ

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Search content
uk: Пошук за вмістом

en: Number of comments
uk: Кількість коментарів

en: Content ID
uk: ID матеріалу

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: About
uk: Про модуль

en: Data types
uk: Типи даних

en: and
uk: та

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Zone
uk: Зона

en: Index name
uk: Назва індексу

en: Member
uk: Учасник

en: Activity Stream
uk: Потік активності

en: Menu Item
uk: Пункт меню

en: Untranslated
uk: Не перекладено

en: field
uk: поле

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Breadcrumb visibility
uk: Видимість рядка навігації

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Regions
uk: Області

en: Character set
uk: Набір символів:

en: Target
uk: Ціль

en: Create @name
uk: @name: створити

en: Field Info
uk: Відомості про поле

en: Relevance
uk: Доречність

en: Element
uk: Елемент

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: Effect
uk: Ефект

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Speed
uk: Швидкість

en: Add a new user
uk: Додати нового користувача

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Do you really want to continue?
uk: Ви дійсно бажаете продовжити?

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Authenticated
uk: Авторизований

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Delete Comment
uk: Видалити коментар

en: Memory
uk: Пам'ять

en: ascending
uk: за зростанням

en: descending
uk: за спаданням

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Supported
uk: Підтримувані

en: Rebuild menu
uk: Перестворити меню

en: Allow non-admins to override the default publishing options for nodes they can edit.
uk: Дозволяти не адміністраторам змінювати базові параметри публікації для матеріалів, які вони можуть редагувати.

en: Direction
uk: Напрям

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Address format
uk: Формат адреси

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Address formats
uk: Формати адрес

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Run updates
uk: Запустити оновлення

en: Instances
uk: Екземпляри

en: Assignment
uk: Призначення

en: count
uk: кількість

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: PHP Extensions
uk: Розширення PHP

en: Tables
uk: Таблиці

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Control
uk: Керування

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Applies to
uk: Застосовується до

en: hover
uk: наведення

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Created on
uk: Дата створення

en: Drupal version
uk: Версія Drupal

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: User profiles
uk: Профілі користувачів

en: Root term
uk: Кореневий термін

en: Is one of
uk: Один з

en: Uses
uk: Використання

en: Is empty (NULL)
uk: Порожнє (NULL)

en: not empty
uk: не порожнє

en: The menu router has been rebuilt.
uk: Маршрутизація меню була перестворена.

en: exclude
uk: виключення

en: Add a group
uk: Додати групу

en: Config
uk: Конфіґурація

en: priority
uk: пріоритет

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: The size of the file.
uk: Розмір файла.

en: Group types
uk: Типи матеріалів групи

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Generating Content
uk: Генерування матеріалів

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Reinstall
uk: Перевстановити

en: Rebuild menus
uk: Переформувати меню

en: Rebuild menu based on hook_menu() and revert any custom changes. All menu items return to their default settings.
uk: Переформувати меню на основі hook_menu() і скасувати всі користувацькі зміни. Всі пункти меню повернуться до своїх початкових значень.

en: Execute PHP Code
uk: Виконати PHP-код

en: Execute some PHP code
uk: Виконати деякий PHP-код

en: Theme registry
uk: Реєстр теми

en: Devel settings
uk: Налаштування Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
uk: Вилучити всіх користувачів ( крім користувача з id 1) перед генерацією нових користувачів.

en: How old should user accounts be?
uk: Яка має бути тривалість існування облікових записів?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
uk: Тривалість існування облікових записів буде випадковим чином розподілена від поточного назад до обраного часу.

en: How far back in time should the nodes be dated?
uk: Наскільки старими мають бути матеріали?

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
uk: Дати створення матеріалів будуть випадковим чином розподілені від поточного часу назад до обраного часу.

en: Requires path.module
uk: Потребує path.module

en: Add an url alias for each node.
uk: Додати синонім url для кожного матеріалу.

en: Backend
uk: Сервер

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: create a new account
uk: створити новий обліковий запис

en: Sum
uk: Сума

en: Legend
uk: Легенда

en: NOTE
uk: ПРИМІТКА

en: Add link
uk: Додати посилання

en: click
uk: натисніть

en: Rebuild Menu
uk: Перестворити меню

en: form
uk: форма

en: Accordion
uk: Акордеон

en: No results
uk: Не знайдено

en: Database Server
uk: Сервер баз даних

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Invalid input
uk: Хибне введення

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: not
uk: не

en: Break lock
uk: Зняти блокування

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Allowed formats
uk: Дозволені формати

en: Better Formats
uk: Вдосконалені Формати

en: Enhances the core input format system by managing input format defaults and settings.
uk: Розширює базову систему форматів можливістю керування вхідними форматами і параметрами

en: - All -
uk: - Усе -

en: Circle
uk: Коло

en: Compact
uk: Компактний

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Allow multiple values
uk: Дозволити декілька значень

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Download feature
uk: Завантажити властивість

en: Dependency
uk: Залежність

en: Array
uk: Масив

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Link ID
uk: ID посилання

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для перевпорядкування

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Execute PHP code
uk: Виконання PHP-коду

en: All groups
uk: Всі групи

en: Edit group roles
uk: Редагувати ролі груп

en: The installation has encountered an error.
uk: При встановленні виникла помилка.

en: HTML filter
uk: HTML-фільтр

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
uk: @type: %title повернено до редакції %revision.

en: Post settings
uk: Налаштування публікації

en: Add content type
uk: Додати тип матеріалу

en: Minimum word length to index
uk: Мінімальна довжина слова для його індексування

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
uk: Кількість символів, яке має містити слово, щоб бути проіндексованим. Чим менше значення тим краща точність пошуку, але це призводить до збільшення бази даних. Кожен пошуковий запит має містити хоча б одне ключове слово цієї довжини (або більше).

en: Simple CJK handling
uk: Проста робота із CJK (китайською, японською і корейською мовами)

en: No modules selected.
uk: Жодного модуля не вибрано.

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: No modules are available to uninstall.
uk: Доступні для видалення модулі відсутні.

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Profile image
uk: Зображення профіля

en: Organisation
uk: Організація

en: Data source
uk: Джерело даних

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Redirect 403 to User Login
uk: Переадресація 403 до Блоку Входу

en: Base name
uk: Основна назва

en: Active status
uk: Активний стан

en: access
uk: доступ

en: Single term
uk: Один термін

en: Multiple terms
uk: Декілька термінів

en: Indexed
uk: Проіндексовано

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Minimum word length
uk: Мінімальна довжина слова

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: Group name (a-z, 0-9, _)
uk: Назва групи (a-z, 0-9, _)

en: Add new group: you need to provide a group name.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати назву групи

en: Field group label
uk: Мітка групи полів

en: New field
uk: Нове поле

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Published date
uk: Дата публікації

en: Add index
uk: Додати індекс

en: Show links
uk: Показати посилання

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: manual
uk: вручну

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Example: Image gallery
uk: Приклад: Галерея зображень

en: Example: image_gallery
uk: Приклад: image_gallery

en: Node status
uk: Стан матеріалу

en: Caller
uk: Зовнішній виклик

en: !username has the following access
uk: !username має наступні права доступу

en: Tooltips
uk: Підказки

en: Controller
uk: Регулятор

en: User information
uk: Інформація про користувача

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Message settings
uk: Налаштування повідомлення

en: The message text
uk: Текст повідомлення

en: Stream
uk: Потік

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Cancel account
uk: Скасувати обліковий запис

en: Dependencies
uk: Залежності

en: display
uk: дисплей

en: Allowed roles
uk: Дозволені ролі

en: Render
uk: Відобразити

en: Footer region
uk: Область нижнього колонтитулу

en: Destinations
uk: Місця призначення

en: messages
uk: повідомлень

en: Bounce slide
uk: Сковзання з підстрибування

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: Field types
uk: Типи полів

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Default country
uk: Базова країна

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: Hide summary
uk: Приховати резюме

en: Edit summary
uk: Редагувати резюме

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Update style
uk: Оновити стиль

en: Add effect
uk: Додати ефект

en: Machine name: @name
uk: Машинна назва: @type

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
uk: Неприпустима машино-читабельна назва. Введіть назву, що відрізняється від %invalid.

en: Delete selected content
uk: Видалити позначений матеріал

en: Deleted @count posts.
uk: Видалено @count дописів.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Tools that enhance the user interface.
uk: Інструменти, які розширюють інтерфейс користувача.

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: The postal code.
uk: Поштовий індекс

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Group type
uk: Тип групи

en: Are you sure you want to revert the revision?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити редакцію?

en: Display $page array
uk: Показувати масив $page

en: Display $page array from <a href="http://api.drupal.org/api/function/hook_page_alter/7">hook_page_alter()</a> in the messages area of each page.
uk: Показувати масив $page array з <a href="http://api.drupal.org/api/function/hook_page_alter/7">hook_page_alter()</a> у області повідомлень кожної сторінки.

en: Uninstalled and installed: %names.
uk: Видалено і встановлено: %names.

en: View developer output like variable printouts, query log, etc.
uk: Перегляд розробницького виведення на кшталт роздруківок змінної, журналу запитів тощо.

en: Access developer information
uk: Доступ до інформації розробника

en: Switch users
uk: Перемикання користувачів

en: Field info
uk: Відомості про поля

en: static
uk: статично

en: view own unpublished content
uk: перегляд власного неопублікованого вмісту

en: Helper pages and blocks to assist Drupal developers and admins with node_access. The devel blocks can be managed via the <a href="
uk: Допоміжні сторінки і блоки для підтримки Drupal-розробників і адміністраторів з node_access. Блоки розробників керуються через <a href="

en: Deleted %count nodes.
uk: Виконано видалення %count матеріалів.

en: Which roles should the users receive?
uk: Які ролі мають отримати користувачі?

en: Users always receive the <em>authenticated user</em> role.
uk: Користувачі мають завжди отримати роль <em>авторизований користувач</em>.

en: Maximum number of comments per node.
uk: Максимальна кількість коментарів на матеріал.

en: You must also enable comments for the content types you are generating. Note that some nodes will randomly receive zero comments. Some will receive the max.
uk: Також слід увімкнути коментарі для типів матеріалів, який ви генеруєте. Зверніть увагу, що деякі ноди випадково отримуватимуть нуль коментарів. Деякі отримають максимум.

en: Add statistics for each node (node_counter table).
uk: Додати статистики для кожного матеріалу (node_counter таблиця).

en: Add custom block
uk: Додати власний блок

en: Dependent locality
uk: Підпорядкований нас.пункт

en: Administrative area
uk: Адміністративна одиниця

en: List size
uk: Розмір списку

en: Read-only
uk: Лише читання

en: removed
uk: видалено

en: removed!
uk: видалено!

en: 1 user deleted | @count users deleted.
uk[0]: 1 користувач видалений.
uk[1]: @count користувачі видалено.
uk[2]: @count користувачів видалено.

en: 1 node created. | Finished creating @count nodes
uk[0]: Створено @count матеріал.
uk[1]: Завершено створення @count матеріалів

en: Routing
uk: Маршрутизація

en: Autocomplete settings
uk: Налаштування автодоповнення

en: Is not empty (NOT NULL)
uk: Не порожнє (NOT NULL)

en: Message example
uk: Приклад повідомлення

en: auto
uk: автоматичний

en: No tokens available.
uk: Доступні замінники відсутні

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть замінник, щоб вставити його в поле, в якому ви раніше знаходились

en: Translation source node
uk: Переклад джерела матеріалу

en: List of the currently available tokens on this site
uk: Список доступних на цьому сайті замінників.

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
uk: Додає інтерфейс користувача для Token API та кілька замінників з ядра, що їх бракувало.

en: Insert this token into your form
uk: Вставити цей замінник у вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
uk: Щоб вставити замінник клацніть спочатку в текстовому полі.

en: Set language on nodes
uk: Встановити мову на матеріалах

en: Requires locale.module
uk: Потребує locale.module

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Cookies
uk: Куки

en: dashboard
uk: панель керування

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Label element
uk: Мітка елементу

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
uk: Перевпорядкування рядків за числовою вагою замість перенесення.

en: Edit permissions
uk: Редагувати повноваження

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
uk: Пояснення останніх змін, що відбулися в матеріалі.

en: The title of the current page.
uk: Заголовок поточної сторінки

en: The URL of the current page.
uk: URL поточної сторінки.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
uk: Номер поточної сторінки при посторінковому перегляді списків.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі неприпустимі замінники: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
uk: Вихідний матеріал для набору перекладів даного матеріалу

en: Account cancellation URL
uk: URL анулювання Рахунка

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки підтвердження видалення облікового  запису користувача.

en: One-time login URL
uk: Одноразовий URL для входу

en: The URL of the one-time login page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки одноразового входу облікового запису користувача.

en: Tokens related to menu links.
uk: Замінники, пов’язані з посиланнями меню.

en: The unique ID of the menu link.
uk: Унікальний ідентифікатор посилання меню.

en: The title of the menu link.
uk: Заголовок посилання меню.

en: The URL of the menu link.
uk: URL посилання меню.

en: The menu link's parent.
uk: Батько посилання меню.

en: Tokens related to the current page request.
uk: Замінники, пов’язані з запитом поточної сторінки.

en: Page number
uk: Номер сторінки

en: The book page associated with the node.
uk: Сторінка книги пов'язана з цим матеріалом.

en: The menu link for this node.
uk: Посилання меню для цього матеріалу.

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: No values were changed.
uk: Жодних значень не змінилося.

en: Index now
uk: Індексувати зараз

en: Add fields
uk: Додати поля

en: Ignore case
uk: Ігнорувати регістр

en: Search API
uk: API Пошуку

en: Profile types
uk: Типи профілів

en: Query type
uk: Тип запиту

en: General Information
uk: Загальна інформація

en: Delete entity
uk: Видалити сутність

en: Filter by plugin
uk: Фільтр за плаґіном

en: New field name
uk: Назва нового поля

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: CSS and Javascript
uk: CSS та Javascript

en: Save and publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Fulltext search
uk: Повнотекстовий пошук

en: Post comments
uk: Публікація коментарів

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Install new module
uk: Встановити новий модуль

en: Install new theme
uk: Встановити нову тему

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: The menu link's root.
uk: Корінь посилання меню.

en: Available countries
uk: Доступні країни

en: If no countries are selected, all countries will be available.
uk: Якщо не обрано жодної, то доступними є всі країни.

en: Profile type
uk: Тип профілю

en: Administer profile types
uk: Адміністрування типів профілів

en: Administer profiles
uk: Адміністрування профілів

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Social
uk: Суспільний

en: The human-readable name of this profile type.
uk: Легка для читання назва цього типу профілю.

en: Server ID
uk: ID сервера

en: Hash
uk: Геш

en: Include %anonymous
uk: Додати %anonymous

en: Allow entering any user name
uk: Дозволити введення будь-якого імені користувача

en: Entity info
uk: Інформація про сутності

en: Deleted existing terms.
uk: Видалено наявні терміни.

en: Deleted existing vocabularies.
uk: Видалено наявні словники.

en: Deleted existing menus and links.
uk: Видалено наявні меню та посилання

en: Created @count new menu links.
uk: Створено @count нових посилань меню.

en: Description of @name
uk: Опис @name

en: Description of @title.
uk: Опис @title.

en: <strong>Delete all content</strong> in these content types before generating new content.
uk: <strong>Видалити усі матеріали</strong> цих типів перед створенням нових матеріалів.

en: Restrict terms to these vocabularies.
uk: Обмежитись термінами з цих словників.

en: Number of terms?
uk: Кількість термінів?

en: Delete existing terms in specified vocabularies before generating new terms.
uk: Видалити наявні терміни у зазначених словниках перед створенням нових термінів.

en: Number of vocabularies?
uk: Кількість словників?

en: Delete existing vocabularies before generating new ones.
uk: Видалити наявні словники перед створенням нових.

en: Create new menu(s)
uk: Створити нове(і) меню

en: Generate links for these menus
uk: Генерувати посилання для цих меню

en: Number of new menus to create
uk: Кількість створюваних нових меню

en: Number of links to generate
uk: Кількість генерованих посилань

en: Types of links to generate
uk: Тип генерованих посилань

en: Maximum link depth
uk: Максимальна довжина посилання

en: Maximum menu width
uk: Максимальна довжина меню

en: Limit the width of the generated menu's first level of links to a certain number of items.
uk: Обмежити довжину генерованих меню першого рівня певною кількість пунктів.

en: Delete existing custom generated menus and menu links before generating new ones.
uk: Видалити наявні згенеровані меню та їх посилання перед генеруванням нових.

en: Generate a given number of terms. Optionally delete current terms.
uk: Створює задану кількість термінів. Додатково можна видалити поточні терміни.

en: Generate a given number of vocabularies. Optionally delete current vocabularies.
uk: Створює задану кількість словників. Додатково можна видалити поточні словники.

en: Generate a given number of menus and menu links. Optionally delete current menus.
uk: Створює задану кількість меню та їх посилань. Додатково можна видалити поточні меню.

en: Allowed values list: invalid input.
uk: Список дозволених значень: хибне введення.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
uk: Список дозволених значень: деякі значення будуть вилучені, хоча вони ще використовуються.

en: The unique ID of the group.
uk: Унікальний ідентифікатор групи.

en: Administer group
uk: Адміністрування групи

en: Group content
uk: Вміст групи

en: Group content type
uk: Є типом вмісту групи

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Event details
uk: Подробиці події

en: Run arbitrary PHP from a block.
uk: Виконання довільного PHP-коду з блоку.

en: Become any user on the site with just a click.
uk: Стати будь-яким користувачем на сайті одним клацанням.

en: Asc
uk: Зрост

en: The human-readable description of this message type.
uk: Зручний для сприйняття людиною опис цього типу повідомлення.

en: Save message type
uk: Зберегти тип повідомлення

en: Delete message type
uk: Видалити тип повідомлення

en: The message type.
uk: Тип повідомлення.

en: Administer message types
uk: Адміністрування типів повідомлень

en: Administer message types that can be used to log an event.
uk: Адміністрування типи повідомлень, які можуть бути використані для реєстрації подій.

en: Add new view
uk: Додати новий вид

en: The extension of the file.
uk: Розширення файла.

en: Tokens related to the current date and time.
uk: Замінники, пов'язані з поточною датою та часом.

en: The URL of the @entity.
uk: URL-адреса @entity.

en: The content type of the node.
uk: Тип цього матеріалу.

en: Tokens related to content types.
uk: Замінники, пов'язані з типами матеріалів.

en: The name of the content type.
uk: Назва типу матеріалів.

en: The unique machine-readable name of the content type.
uk: Унікальна машинна назва типу матеріалів.

en: The optional description of the content type.
uk: Необов'язковий опис типу матеріалів.

en: The number of nodes belonging to the content type.
uk: Кількість матеріалів належних до цього типу.

en: The URL of the content type's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування типу матеріалів.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування термінів таксономії.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
uk: Унікальне машинне ім'я словника.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування словника.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
uk: Визначений аргумент поточної сторінки (наприклад 'arg:1' на сторінці  'node/1' вертає '1').

en: Tokens related to URLs.
uk: Замінники, пов'язані з адресами URL.

en: Relative URL
uk: Відносна URL-адреса

en: The relative URL.
uk: Відносна URL-адреса

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL

en: The absolute URL.
uk: Абсолютна URL-адреса.

en: Tokens related to menus.
uk: Замінники, пов'язані з меню.

en: The unique machine-readable name of the menu.
uk: Унікальне машинне ім'я меню.

en: The optional description of the menu.
uk: Необов'язковий опис меню.

en: Menu link count
uk: Кількість посилань меню

en: The number of menu links belonging to the menu.
uk: Кількість посилань наявних в меню.

en: The URL of the menu's edit page.
uk: Адреса URL сторінки редагування меню.

en: The menu of the menu link.
uk: Меню належне посиланню меню.

en: The URL of the menu link's edit page.
uk: Адреса URL сторінки редагування посилань меню.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
uk[0]: %element-title має містити лише один замінник.
uk[1]: %element-title має містити не більше ніж @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити не більше ніж @count замінників.

en: Content access
uk: Доступ до матеріалу

en: Field group format:
uk: Формат групи полів:

en: Weight for new group
uk: Вага для нової групи

en: Add new group: the group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Додати нову групу: назва групи %group_name є неприпустимою. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Add new group: the group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
uk: Додати нову групу: назва групи %group_name є надто довгою. Вона має бути довжиною не більше 32 символів включно з префіксом "group_".

en: Add new group: the group name %group_name already exists.
uk: Додати нову групу: назва групи %group_name вже використовується.

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
uk: Сss-клас має містити лише літери, цифри, символи підкреслення та дефіси.

en: Are you sure you want to delete the group %group?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити групу %group?

en: The group %group has been deleted from the %type content type.
uk: Групу %group було успішно видалено з типу матеріалу %type.

en: This fieldgroup renders child groups as jQuery accordion.
uk: Ця група полів створює дочірні групи у вигляді "акордеона" jQuery

en: This fieldgroup renders the content in a div, part of accordion group.
uk: Ця група полів створює вміст в div - частині групи "акордеона"

en: Extra CSS classes
uk: Додаткові класи CSS

en: Blind
uk: Сліпий

en: Horizontal Tabs
uk: Горизонтальні вкладки

en: Fieldgroups
uk: Групи полів

en: Uninstalled
uk: Деінстальовано

en: Differences
uk: Відмінності

en: Purge settings
uk: Налаштування очищення

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
uk: <p class="field group-help">Поля можуть бути перенесені в групи з необмеженим вкладенням. Кожен формат групи полів виступає в ролі форми конфігурації, визначеної для цього типу формату.<br />Зверніть увагу, що деякі формати йдуть в парі. Ці типи мають HTML-обгортку для своїх нащадків. Це, наприклад, стосується  "гармошок", вертикальних і горизонтальних вкладок. З цього правила є один виняток: ви можете використовувати вертикальні вкладки без обгортки, коли доступні додаткові налаштування вкладок. Наприклад, у формах матеріалів.</p>

en: New group %label successfully created.
uk: Нова група %label успішно створена.

en: Required fields
uk: Обов'язкові поля

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо вибрано, користувачі можуть вводити кілька значень у форматі 1+2+3 (для АБО) або 1,2,3 (для ТА)

en: Master
uk: Головне

en: User limit
uk: Обмеження на кількість користувачів

en: Group membership
uk: Участь у групах

en: Rendered node
uk: Відображуваний матеріал

en: The field name
uk: Назва поля

en: The user roles associated with the user account.
uk: Ролі користувачів пов'язані з обліковим записом.

en: Brief URL
uk: Коротка URL-адреса

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
uk: URL-адреса без протоколу та зворотньої похилої  риски наприкінці.

en: Tokens related to arrays of strings.
uk: Замінники, пов’язані з масивами рядків.

en: The first element of the array.
uk: Перший елемент масиву.

en: The last element of the array.
uk: Останній елемент масиву.

en: The number of elements in the array.
uk: Кількість елементів масиву.

en: The array reversed.
uk: Масив у зворотньому порядку.

en: The array of keys of the array.
uk: Масив ключів масиву.

en: Imploded
uk: Стиснений

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
uk: Значення масиву об'єднані з власним рядком в проміжках між кожним значенням.

en: Index items immediately
uk: Проіндексувати елементи одразу

en: Aggregated fields
uk: Зведені поля

en: Aggregation type
uk: Тип збирання

en: Appears in: @bundles.
uk: Місце знаходження: @bundles.

en: Debug value
uk: Зневаджуване значення

en: Value to debug
uk: Значення для зневадження

en: unknown node %nid
uk: невідомий матеріал %nid

en: Responsive Images
uk: Адаптивні зображення

en: A date in '@type' format. (%date)
uk: Дата в форматі '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
uk: Кореневий термін дерева термінів таксономії

en: File byte size
uk: Розмір файла у байтах

en: The size of the file, in bytes.
uk: Розмір файла у байтах.

en: Query string value
uk: Значення рядка запиту

en: The value of a specific query string field of the current page.
uk: Значення певного поля рядка запиту поточної сторінки

en: A random number from 0 to @max.
uk: Випадкове число від 0 до @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
uk: Випадковий геш. Можливі алгоритми гешування: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
uk: Спроба виконати заміну замінника для типу %type за відсутності необхідних даних

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: An autocomplete text field.
uk: Текстове поле автодоповнення .

en: Display the label of the referenced entities.
uk: Відобразити мітку сутностей за посиланням.

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
uk: Відобразити сутності за посиланнями, генеруючи їх за допомогою entity_view().

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Add new view mode
uk: Додати новий режим перегляду

en: @type field.
uk: Поле @type.

en: Create @type
uk: Створити @type

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: No tokens available
uk: Доступні замінники відсутні

en: Token registry caches cleared.
uk: Кеш реєстру замінників очищено.

en: The path component of the URL.
uk: Частина URL-адреси в якій вказано шлях.

en: Unaliased URL
uk: URL без синоніму

en: The unaliased URL.
uk: URL-адреса, позбавлена синоніму.

en: The specific value of the array.
uk: Певне значення масиву.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
uk: Нижче наведено список наявних замінників, що можуть бути використані в електронних повідомленнях.

en: Add and configure
uk: Додати і налаштувати

en: Database settings
uk: Налаштування бази даних

en: Change handler
uk: Змінити обробник

en: Is empty
uk: Є порожнім

en: Is not empty
uk: Є непорожнім

en: Simple text
uk: Простий текст

en: Fieldgroup @group is not cloned since a group already exists with the same name.
uk: Група полів @group не клонована, оскільки вже створена група з такою назвою.

en: Fieldgroup @group cloned successfully.
uk: Група полів @group успішно клонована.

en: Show label
uk: Показати мітку

en: Manage form display
uk: Керувати відображенням форми

en: Bypass access checks
uk: Пропускати перевірки доступу

en: keyboard
uk: клавіатура

en: Save and add
uk: Зберегти та додати

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських термінів таксономії починаючи з кореня.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських посилань меню починаючи з кореня.

en: Purge messages
uk: Очистити повідомлення

en: When enabled, old messages will be deleted.
uk: Якщо ця функція включена, старі повідомлення будуть видалені.

en: Cache clear
uk: Очистити кеш

en: Do not begin name with numbers.
uk: Не починайте назву з цифр.

en: Bundle name
uk: Назва пакету

en: Original @entity
uk: Оригінальний @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
uk: Оригінальний @entity, якщо @entity оновлюється або записується..

en: The base name of the file.
uk: Основна назва файла.

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: Current content language
uk: Поточна мова матеріалу

en: document
uk: документ

en: Standard Drupal
uk: Стандартний Друпалівський

en: Display machine names of permissions and modules
uk: Показувати машинні назви повноважень та модулів

en: Error handlers
uk: Обробники помилок

en: <em>None</em> is a good option when stepping through the site in your debugger.
uk: <em>Немає</em> — чудовий варіант, при покроковому проході сайту в вашому зневаджувачі.

en: <em>Standard Drupal</em> does not display all the information that is often needed to resolve an issue.
uk: <em>Стандартний Друпалівський</em> не показує всю інформацію, що часто необхідна для вирішення проблем.

en: Demonstrate the current error handler(s):
uk: Демонстрація поточного обробника(-ів) помилок:

en: Maximum number of words in titles
uk: Максимальна кількість слів у заголовках

en: Maximum number of characters in term names
uk: Максимальна кількість символів в назвах термінів

en: Maximum number of characters in vocabulary names
uk: Максимальна кількість символів в назвах словників

en: Maximum number of characters in menu and menu link names
uk: Максимальна кількість символів у меню та назвах посилань меню

en: No content types available
uk: Відсутні типи матеріалів

en: E.g. name="anchor"
uk: Наприклад, name="anchor"

en: Limit allowed text formats
uk: Обмежити доступні текстові формати

en: Override default order
uk: Перевизначити послідовність за замовчуванням

en: Search indexes
uk: Пошукові індекси

en: Routes
uk: Маршрути

en: Browse available tokens.
uk: Переглянути доступні замінники.

en: Add new @type
uk: Додати новий @type

en: Label for new group
uk: Мітка для нової групи

en: Parent for new group
uk: Батько для нової групи

en: Machine name for new group
uk: Машинна назва для нової групи

en: Skipping @group because this type does not exist in current mode
uk: Пропускаємо групу @group оскільки даний тип не існує в поточному режимі

en: No field groups were found in selected view mode.
uk: В обраному режимі перегляду не знайдено жодних груп.

en: This fieldgroup renders the inner content in a fieldset with the title as legend.
uk: Ця група полів створює внутрішній вміст у наборі полів із заголовком у вигляді легенди.

en: The referenced entity
uk: Сутність за посиланням

en: Text value
uk: Текстове значення

en: Current interface language
uk: Поточна мова інтерфейсу

en: Briefly describe the changes you have made.
uk: Коротко опишіть внесені зміни.

en: Not initialized
uk: Не ініціалізовано

en: Installation profile
uk: Інсталяційний профіль

en: Formatter types
uk: Типи форматерів

en: Widget types
uk: Типи віджетів

en: Number of items to index
uk: Кількість позицій для індексування

en: Rendered
uk: Вималювано

en: Expand each component section and select which items should be included in this feature export.
uk: Розкрийте кожен розділ компонентів і оберіть позиції, що мають бути додані до цього експорту властивостей.

en: Save and manage fields
uk: Зберегти й продовжити керування полями

en: View profile
uk: Переглянути профіль

en: The minimum length is 2.
uk: Мінімальна довжина - 2.

en: Hero
uk: Герой

en: Rounded
uk: Округленість

en: audio file
uk: аудіофайл

en: Field Group
uk: Група полів

en: Password to be set
uk: Пароль, що буде встановлюватись

en: Reference type
uk: Тип посилання

en: Add a new role
uk: Додати нову роль

en: Event status
uk: Стан події

en: Enrollments
uk: Зарахування

en: Autocomplete type
uk: Тип автодоповнення

en: Search Users
uk: Пошук користувачів

en: Plugin configuration
uk: Конфігурація плаґіна

en: You have unsaved changes.
uk: Ви маєте незбережені зміни

en: @type %info has been created.
uk: @type %info було успішно створено.

en: @type %info has been updated.
uk: @type %info було успішно оновлено.

en: @type: added %info.
uk: @type: додано %info.

en: @type: updated %info.
uk: @type: оновлено %info.

en: Type of item to reference
uk: Тип об'єкту для посилання

en: Reference method
uk: Спосіб посилання

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
uk: В це поле може бути додана необмежена кількість файлів.

en: The time that the node was created.
uk: Час створення матеріалу.

en: Save and keep published
uk: Зберегти та залишити опублікованим

en: Save and unpublish
uk: Зберегти та зняти з публікації

en: Save as unpublished
uk: Зберегти неопублікованим

en: Save and keep unpublished
uk: Зберегти і залишити неопублікованим

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
uk: Читати далі<span class="visually-hidden"> про @title</span>

en: Enter a part of the module name or description to filter by.
uk: Для фільтрування введіть частину назви або опису модуля.

en: With selection
uk: З вибраним

en: Login attempt failed from %ip.
uk: Невдала спроба входу з адреси %ip.

en: What's on your mind?
uk: Що у вас на думці?

en: Display the ID of the referenced entities.
uk: Відобразити ID cутностей за посиланням.

en: menus
uk: меню

en: This fieldgroup renders the inner content in a HTML element with classes and attributes.
uk: Ця група полів створює внутрішній вміст у вигляді HTML-елементу з класами та атрибутами.

en: E.g. div, section, aside etc.
uk: Наприклад, div, section, aside тощо

en: Devel was unable to write to %file.
uk: Devel не зміг виконати запис у %file.

en: Event time
uk: Час події

en: Conflicts
uk: Конфлікти

en: Responsive Tables
uk: Адаптивні таблиці

en: The id must include only letters, numbers, underscores and dashes.
uk: Ідентифікатор має містити лише літери, цифри, символи підкреслення та дефіси.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
uk: Сутності за посиланням (%type: %id) не існує.

[ctx: Sort order]
en: Order
uk: Послідовність

en: Enter module name
uk: Введіть назву модуля

en: Search Content
uk: Пошук вмісту

en: Bootstrap settings
uk: Налаштування Bootstrap

en: Mark group as required if it contains required fields.
uk: Позначити групу як обов'язкову, якщо вона містить обов'язкові поля.

en: Inverse
uk: Обернено

en: Custom block library
uk: Бібліотека власних блоків

en: One file only. | Maximum @count files.
uk[0]: Лише один файл.
uk[1]: Максимум @count файли.
uk[2]: Максимум @count файлів.

en: Reset your password
uk: Скинути пароль

en: Write
uk: Записати

en: Simple configuration
uk: Проста конфігурація

en: Configuration type
uk: Тип конфігурації

en: Edit @language translation for %label
uk: Редагувати переклад на мову @language для %label

en: Display the localized country name instead of the two character country code
uk: Відображати локалізовану назву країни замість її дволітерного коду

[ctx: items to index]
en: all
uk: все

en: Clear all indexed data
uk: Очистити всі індексовані дані

en: Route name
uk: Назва маршруту

en: Not exported
uk: Не експортовано

en: Add new form mode
uk: Додати новий режим форми

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Extra Small
uk: Надмале

en: Colorize Buttons
uk: Розфарбувати кнопки

en: Responsive tables
uk: Адаптивні таблиці

en: Group role
uk: Групова роль

en: Outsider
uk: Аутсайдер

[ctx: Entity type group]
en: Content
uk: Матеріал

en: Provides the ability to group your fields on both form and display.
uk: Забезпечує можливість групувати поля на формі і у відображенні.

en: Tracker settings
uk: Налаштування відстежувача

en: IP limit
uk: IP-обмеження

en: IP window
uk: IP-вікно

en: User window
uk: Вікно користувача

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: Username or email address
uk: Ім'я користувача або електронна адреса

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: Toolbar item
uk: Елемент панелі інструментів

en: The message UUID.
uk: UUID повідомлення.

en: @label referenced from @field_name
uk: @label посилається з @field_name

en: Add contact form
uk: Додати контактну форму

en: Allowed types: @extensions.
uk: Дозволені типи: @extensions.

en: Install and set as default
uk: Встановити і зробити базовою

en: animation
uk: анімація

en: Use admin theme
uk: Використовувати адміністративну тему

en: Target UUID
uk: UUID мети

en: Entity Type ID
uk: ID типу сутності

en: Publish status
uk: Стан публікації

en: DNS lookup
uk: DNS-запит

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності @entity_type @entity_id виявлено рекурсію. Генерування перервано.

en: The message language code.
uk: Код мови повідомлення.

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
uk: Зображення мають дорівнювати <strong>@size</strong> пікселів.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
uk: Зображення мають перевищувати <strong>@min</strong> пікселів. Зображення понад <strong>@max</strong> пікселів будуть змінені у розмірах.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
uk: Зображення мають бути більшими ніж <strong>@min</strong> пікселів.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
uk: Зображення понад <strong>@max</strong> пікселів будуть змінені у розмірах.

en: Include install profile
uk: Додавати профіль встановлення

en: Configuration that has not been added to any package.
uk: Конфігурація, яка не була додана до жодного пакунку.

en: Failed to archive file @filename.
uk: Не вдалося архівувати файл @filename.

en: Failed to create directory @directory.
uk: Не вдалося створити каталог @directory.

en: Failed to write file @filename.
uk: Не вдалося записати файл @filename.

en: Show differences
uk: Показати відмінності

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Features UI
uk: Інтерфейс Властивостей

en: Provides the user interface for Features.
uk: Пропонує користувацький інтерфейс для Властивостей.

en: Remove bundle
uk: Видалити пакет

en: A unique human-readable name of this bundle.
uk: Унікальна легка для читання назва цього пакету.

en: The machine name (directory name) of your profile.
uk: Машинна назва (назва каталогу) вашого профілю.

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores.
uk: Має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри і символи підкреслення.

en: Auto detected
uk: Автоматично визначено

en: The following packages are not exported.
uk: Наступні пакунки не експортовані.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: - Site default -
uk: - Базова на сайті -

en: @entity using @field_name
uk: Сутність @entity використовує поле @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
uk: Пов'язати кожну сутність @entity з полем @field_name, в якому вказується @label.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
uk: @type %title було повернуто до редакції від %revision-date.

en: Report type
uk: Тип звіту

en: Admin Toolbar
uk: Адміністративна панель інструменів

en: Static caches
uk: Статичні кеші

en: Documentation D8
uk: Документація D8

en: Flush Css and Javascript
uk: Очистити Css та Javascript

en: List changes
uk: Список змін

en: All cache cleared.
uk: Весь кеш очищено.

en: CSS and JavaScript cache cleared.
uk: Кеш CSS та JavaScript очищено.

en: Plugin cache cleared.
uk: Кеш плаґінів очищено.

en: All static caches cleared.
uk: Весь статичний кеш очищено.

en: All cached menu data cleared.
uk: Всі кешовані дані з меню очищено.

en: Opens in new window
uk: Відкривається в новому вікні

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Create event
uk: Створити подію

en: Duration: @duration
uk: Тривалість: @duration

en: Performance timing
uk: Хронометраж швидкодії

en: GET Parameters
uk: GET-параметри

en: POST Parameters
uk: POST-параметри

en: Server Parameters
uk: Параметри сервера

en: @size limit.
uk: Обмеження: @size.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
uk: Доступні змінні: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Send password reset instructions via email.
uk: Надіслати вказівки по скиданню паролю електронною поштою.

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
uk: При перериванні цього блокування, всі незбережені зміни, внесені користувачем @user, будуть втрачені.

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Було виконано запит на скасування вашого облікового запису на сайті [site:name].
    
    Тепер ви можете скасувати свій обліковий запис на сайті [site:url-brief] натиснувши це посилання або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:cancel-url]
    
    УВАГА: Скасування облікового запису незворотне!
    
    Термін дії посилання завершиться за одну добу, і якщо воно не буде використано, то скасування не відбудеться.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
uk: Запит на скасування облікового запису користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
uk: Інформація про заміну авторизаційних даних для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Ваше прохання про реєстрацію облікового запису наразі очікує підтвердження. Після його підтвердження ви отримаєте ще одного електронного листа, що містить інформацію про те, як увійти на сайт, встановити пароль тощо.
    
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (в очікуванні на підтвердження адміністратором)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
uk: [user:display-name] прохає про реєстрацію облікового запису.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] було активовано.
    
    Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати лише один раз і воно веде на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:account-name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (підтверджено)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:account-name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] заблоковано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:account-name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (заблоковано)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] скасовано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (скасовано)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    З сайту [site:name] було виконано запит на скидання пароля для вашого облікового запису.
    
    Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе вас на сторінку, де можна встановити новий пароль. Термін дії цього посилання - одна доба, і якщо його не буде використано, то скидання пароля не відбудеться.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Адміністратор сайту [site:name] створив для вас обліковий запис. Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання може бути використано для входу лише один раз, воно приведе на сторінку, де ви зможете встановити свій пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе вас на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    -- Адміністрація сайту [site:name]

en: The message ID.
uk: Ідентифікатор повідомлення.

en: Address requires the commerceguys/addressing library.
uk: Модуль <em>Адреса</em> потребує бібліотеку  <code>commerceguys/addressing</code>.

en: Provides functionality for handling postal addresses.
uk: Функціонал для обробки поштових адрес.

en: Locality type
uk: Тип населеного пункту

en: Sorting code
uk: Код сортування

en: First line of the address block
uk: Перший рядок адресного блоку

en: Second line of the address block
uk: Другий рядок адресного блоку

en: Language override
uk: Перевизначення мови

en: %title is required.
uk: %title є обов'язковим.

en: The language code.
uk: Код мови.

en: The two-letter country code.
uk: Дволітерний код країни.

en: The top-level administrative subdivision of the country.
uk: Адміністративно-територіальна одиниця країни верхнього рівня.

en: The locality (i.e. city).
uk: Населений пункт (тобто місто).

en: The dependent locality (i.e. neighbourhood).
uk: Підпорядковувана адміністративна одиниця.

en: The sorting code.
uk: Код впорядкування.

en: The first line of the address block.
uk: Перший рядок адресного блоку.

en: The second line of the address block.
uk: Другий рядок адресного блоку.

en: The organization
uk: Установа.

en: The recipient.
uk: Отримувач.

en: Note: an address used for postal purposes needs all of the above fields.
uk: Примітка: адреса використовувана для поштових цілей потребує всіх перерахованих вище полів.

en: Ensures entered addresses are always formatted in the same language.
uk: Гарантує, що введені адреси завжди форматируются на тій же мові.

en: - No override -
uk: - Не переписувати -

en: An entity field containing a postal address
uk: Поле сутності, яке утримує поштову адресу

[ctx: Validation]
en: Address Format
uk: Формат адреси

en: @name field must be blank.
uk: Поле @name має бути порожнім.

en: @name field is not in the right format.
uk: Поле @name має неправильний формат.

[ctx: Validation]
en: Country
uk: Країна

en: The country %value is not valid.
uk: Країна %value є неприпустимою.

en: The country %value is not available.
uk: Країна %value недоступна.

en: A regular expression ("/(35|38)[0-9]{3}/") or comma-separated list, including ranges ("98, 100:200")
uk: Регулярний вираз ("/(35|38)[0-9]{3}/") або відокремлений комами список, включно з проміжками ("98, 100:200")

en: EU
uk: ЄС

en: The namespace "@name_" will be prepended to the machine name
uk: Простір імен "@name_" буде доданий на початок машинної назви

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: A field group
uk: Група полів

en: The fields belonging to the group
uk: Поля, що належать групі

en: The parent group of this group
uk: Батьківська група цієї групи

en: The weight of the group
uk: Вага групи

en: The formatter of the group
uk: Форматер групи

en: Formatting of the item
uk: Форматування елементу

en: description of the item
uk: опис елемента

en: show the label
uk: показати мітку

en: html attributes for the element
uk: html-атрибути для елементу

en: effect on the element
uk: ефект на елементі

en: speed of the effect
uk: швидкість ефекту

en: default state for the tab
uk: базовий стан для вкладки

en: description of the tab
uk: опис вкладки

en: Direction of the tabs
uk: Напрямок вкладок

en: Classes of the fieldgroup
uk: Класи групи полів

en: Html id of the fieldgroup
uk: Html id групи полів

en: Field Group Migrate
uk: Перенесення груп полів

en: Provides the ability to migrate field groups from D6/D7 to D8.
uk: Забезпечує можливість перенести групи полів з D6/D7 до D8.

en: Select source display
uk: Оберіть вихідне відображення

en: Clone fieldgroups from selected display to the current display
uk: Клонувати групи полів з обраного відображення у поточне

en: Effect : @effect
uk: Ефект : @effect

en: Mark as required
uk: Позначити як обов'язкову

en: Description : @description
uk: Опис: @description

en: Default state open
uk: Базовий стан відкритий

en: Default state closed
uk: Базовий стан закритий

en: Element: @element
uk: Елемент: @element

en: Label element: @element
uk: Елемент мітки: @element

en: Attributes: @attributes
uk: Атрибути: @attributes

en: Html element
uk: Html-елемент

en: This fieldgroup renders the content as a tab.
uk: Ця група полів візуалізує вміст у вигляді вкладки.

en: Direction: @direction
uk: Напрямок: @direction

en: This fieldgroup renders child groups in its own tabs wrapper.
uk: Ця група полів візуалізує дочірні групи у своїх власних обгортках вкладок.

en: Show search form
uk: Показати форму пошуку

en: Checking for configuration differences
uk: Перевірка відмінностей конфігурації

en: Note that differences are considering the base configuration, without overrides from your settings.php file, or translations.
uk: Зверніть увагу, що відмінності показані з урахуванням основної конфігурації, без перевизначення з файла settings.php або перекладів.

en: Configuration Update Reports
uk: Звіти оновлення конфігурації

en: Updates report
uk: Звіт про оновлення

en: The configuration was imported.
uk: Конфігурація була успішно імпортована.

en: Config difference for @type @name
uk: Відмінності конфігурації для @type @name

en: Source config
uk: Вихідна конфігурація

en: Site config
uk: Конфігурація сайту

en: Back to 'Updates report' page.
uk: Повернутися на сторінку "Звіт про оновлення"

en: Generate new report
uk: Генерувати новий звіт

en: Report on
uk: Звіт про

en: All configuration
uk: Вся конфігурація

en: @name configuration
uk: Конфігурація @name

en: @name theme
uk: Тема @name

en: @name profile
uk: Профіль @name

en: Missing configuration items
uk: Відсутні пункти конфігурації

en: Inactive optional items
uk: Неактивні необов'язкові пункти

en: Added configuration items
uk: Додані пункти конфігурації

en: Changed configuration items
uk: Змінені пункти конфігурації

en: Label (if any)
uk: Мітка (якщо наявна)

en: Import from source
uk: Імпорт з джерела

en: Revert to source
uk: Відновити до вихідного стану

en: Are you sure you want to revert the %type config %item to its source configuration?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити конфігурацію %type %item до вихідної конфігурації?

en: Customizations will be lost. This action cannot be undone.
uk: Всі налаштування будуть втрачені. Цю дію буде неможливо скасувати.

en: The configuration was reverted to its source.
uk: Конфігурація була відновлена до вихідного стану

en: (NULL)
uk: (ПОРОЖНЄ)

en: Admin Toolbar Extra Tools
uk: Додаткові інструменти адміністративної панелі інструментів

en: @type field. Also known as %labels.
uk: Поле @type. Також відоме як %labels.

en: Tokens or token types not defined as arrays
uk: Замінники або типи замінників не визначені як масиви

en: Tokens or token types missing name property
uk: У замінниках або типах замінників відсутня властивість назви

en: Token types do not have any tokens defined
uk: Типи замінників не містять жодних визначених замінників

en: Token types are not defined but have tokens
uk: Типи замінників не визначені, але містять замінники

en: Token or token types are defined by multiple modules
uk: Замінники або типи замінників визначені декількома модулями

en: Profile operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з профілем

en: %type is used by 1 profile on your site. You can not remove this profile type until you have removed all of the %type profiles. | %type is used by @count profiles on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type profiles.
uk[0]: Тип %type використовується 1 профілем на сайті. Неможливо видалити цей тип профілю поки не будуть видалені всі профілі %type.
uk[1]: Тип %type використовується @count профілями на сайті. Неможливо видалити цей тип профілю поки не будуть видалені всі профілі %type.
uk[2]: Тип %type використовується @count профілями на сайті. Неможливо видалити цей тип профілю поки не будуть видалені всі профілі %type.

en: enabled (<a href=":url">disable</a>)
uk: увімкнено (<a href=":url">вимкнути</a>)

en: disabled (<a href=":url">enable</a>)
uk: вимкнено (<a href=":url">увімкнути</a>)

en: This index is being edited by user @user, and is therefore locked from editing by others. This lock is @age old. Click here to <a href=":url">break this lock</a>.
uk: Цей індекс наразі редагується користувачем @user, і тому заблокований для редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває @age. Натисніть тут, щоб <a href=":url">зняти це блокування</a>.

en: Do you want to break the lock on search index %name?
uk: Зняти блокування з пошукового індексу %name?

en: There is no lock on search index %name to break.
uk: На пошуковому індексі %name відсутнє блокування, яке необхідно зняти.

en: The lock has been broken and you may now edit this search index.
uk: Блокування було зняте і тепер можна редагувати цей пошуковий індекс.

en: Renders an entity in a view mode.
uk: Візуалізує сутність у режимі перегляду.

en: Provides expanded entity APIs, which will be moved to Drupal core one day.
uk: Забезпечує розширені програмні інтерфейси сутностей, які колись будуть перенесені в ядро ​​Drupal.

en: The %element-title must contain at least one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
uk[0]: %element-title має містити принаймні один замінник.
uk[1]: %element-title має містити принаймні @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити принаймні @count замінників.

en: (No description available)
uk: (Опис недоступний)

en: @datasource datasource
uk: Джерело даних @datasource

en: @field (indexed field)
uk: @field (індексоване поле)

en: @entity_type relationship
uk: Зв'язок @entity_type

en: Datasource settings
uk: Налаштування джерела даних

en: A datasource
uk: Джерело даних

en: Only label
uk: Лише мітка

en: Provide a short description of what users should expect when they install your feature.
uk: Дайте короткий опис того, що користувачі повинні отримати, коли вони встановлять вашу властивість.

en: Config editor
uk: Редактор конфігурацій

en: Reinstall Modules
uk: Перевстановити модулі

en: State editor
uk: Редактор станів

en: Entity Info
uk: Відомості про сутність

en: View Session
uk: Сеанс перегляду

en: Adds users to groups as members.
uk: Додає користувачів до груп як учасників.

en: binary file
uk: двійковий файл

en: Delete entity configuration
uk: Видалити конфігурацію сутності

en: @label (Original translation) - <em>The following translations will be deleted:</em>
uk: @label (Оригінальний переклад) - <em>Наступні переклади будуть видалені:</em>

en: Deleted @count @entity_type items.
uk: Видалено елементів типу сутності @entity_type - @count.

en: Deleted @count @entity_type translations.
uk: Видалено перекладів типу сутності @entity_type - @count.

en: Deleted 1 item. | Deleted @count items.
uk[0]: Видалено @count елемент.
uk[1]: Видалено @count елементи.
uk[2]: Видалено @count елементів.

en: @type %title has been reverted
uk: @type %title було успішно відновлено

en: Edit %bundle_label @label
uk: Редагувати %bundle_label @label

en: The entity could not be saved.
uk: Неможливо зберегти сутність.

en: Delete @entity_type
uk: Видалити тип сутності @entity_type

en: Mark all config as required
uk: Позначити всі конфігурації як обов'язкові

en: PACKAGE NOT ASSIGNED
uk: ПАКУНОК НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ

en: Install plugin
uk: Встановити плагін

en: Run CRON
uk: Виконати КРОН

en: Uninstall module
uk: Видалити модуль

en: Form API field types
uk: Типи полів API форм

en: Adds additional functionality to the Admin Toolbar.
uk: Додає більше функцій до адміністративної панелі інструментів.

en: Routing and links
uk: Маршрутизація та посилання

en: Change records for Drupal core
uk: Запис про зміни для ядра Drupal

en: D8 API documentation
uk: Документація API D8

en: Element Info
uk: Інформація про елементи

en: Edit configuration.
uk: Редагувати конфігурацію.

en: Edit state system values.
uk: Редагувати системні змінні стану.

en: Edit state variable: @state_name
uk: Редагувати змінну стану: @state_name

en: Page alter
uk: Коригування сторінки

en: Raw names
uk: Необроблені назви

en: Switch user block
uk: Блок перемикання користувача

en: Include Anonymous user
uk: Долучити анонімного користувача

en: Generate dummy users, nodes, menus, taxonomy terms...
uk: Створення фіктивних користувачів, нод, меню, термінів таксономії ...

en: Administer devel_generate
uk: Адміністрування devel_generate

en: Failed to generate elements due to "%error".
uk: Не вдалося згенерувати елементи через помилку "%error".

en: You do not have any content types that can be generated. <a href=":create-type">Go create a new content type</a>
uk: Відсутні типи матеріалів, які можна згенерувати. <a href=":create-type">Перейти до створення нового типу матеріалів</a>

en: No comment fields
uk: Поля без коментарів

en: Completed @feedback nodes (@rate nodes/min)
uk: Завершено @feedback нод (@rate нод/хв)

en: Generate a given number of content. Optionally delete current content.
uk: Згенерувати задану кількість матеріалів. За бажанням видалити поточні матеріали.

en: Created the following new menus: @menus
uk: Створено такі нові меню: @menus

en: Invalid number of menus
uk: Невірна кількість меню

en: Invalid number of links
uk: Невірна кількість посилань

en: Uninstall, and Install a list of projects.
uk: Видалення та встановлення списку проєктів.

en: A space-separated list of project names.
uk: Список назв проєктів, відокремлених пробілами.

en: List available tokens
uk: Список доступних токенів

en: No implementations.
uk: Немає реалізацій.

en: Function not found
uk: Функцію не знайдено

en: Method not found
uk: Метод не знайдено

en: No container was found.
uk: Не знайдено жодного контейнера.

en: Webprofiler settings
uk: Налаштування вебпрофілера

en: Installed %module_name modules.
uk: Встановлено модуль %module_name.

en: Delete message configuration
uk: Видалити конфігурацію повідомлень

en: Deleted 1 message. | Deleted @count messages.
uk[0]: Видалено 1 повідомлення.
uk[1]: Видалено @count повідомлення.
uk[2]: Видалено @count повідомлень.

en: Dropdown widget
uk: Спадний віджет

en: Event enrollment settings
uk: Налаштування реєстрацій на подію

en: Configure Event enrollment entities
uk: Налаштувати сутності "реєстрація на подію"

en: Event enrollment
uk: Реєстрація на подію

en: Group add event block
uk: Додати подію в групі (блок)

en: Group add topic block
uk: Додати тему в групі (блок)

en: Search content block
uk: Блок пошуку вмісту

en: Enter your @s username or email.
uk: Введіть ваше @s username або email.

en: 
            There was an error :( This could happen for one of for the following reasons: <br>
            - Unrecognized username/email and password combination. <br>
            - There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. <br>
            - Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. <br> <br>
            To solve the issue try other credentials, try again later or <a href=":url">request a new password</a>
uk: 
            Виникла помилка :( Це могло статися з наступних причин: <br>
            - Невірна комбінація імені користувача/електронної пошти та пароля.<br>
            - Декілька невдалих спроб входу для цього облікового запису. Він тимчасово заблокований. <br>
            - Забагато невдалих спроб входу з вашої IP-адреси. Ця IP-адреса тимчасово заблокована. <br> <br>
            Для вирішення цієї проблеми повторіть спробу увійти пізніше або виконайте <a href=":url">запит нового паролю</a>

en: in the community
uk: в спільноті

en: Message operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з повідомленням

en: A user created an event in the community
uk: Користувач створив подію в спільноті

en: Create event in group
uk: Створити подію в групі

en: A user created an event in a group
uk: Користувач створив подію в групі

en: Create post in the community
uk: Створити допис в спільноті

en: A user created a post in the community
uk: Користувач створив допис в спільноті

en: Create topic
uk: Створити тему

en: A user created a topic in the community
uk: Користувач створив тему в спільноті

en: Create topic in group
uk: Створив тему в групі

en: No one has enrolled for this event
uk: Ніхто не зареєструвався на цю подію

en: <a href="/node/{{ raw_arguments.nid }}/enrollments">See all enrollments</a>
uk: <a href="/node/{{ raw_arguments.nid }}/enrollments">Переглянути всіх зареєстрованих</a>

en: Enrollments Block
uk: Блок реєстрацій

en: Events Profile
uk: Події профілю

en: Events that have started or are finished
uk: Подія почалася чи завершилася

en: Events for this user
uk: Події для цього користувача

en: No events found for this user
uk: Події для цього користувача відсутні

en: (Upcoming) Community events
uk: (Майбутні) Події спільноти

en: Show upcoming events (my, community and overview)
uk: Показувати майбутні події (мої, спільноти)

en: No events found
uk: Події відсутні

en: Community events block
uk: Події спільноти (блок)

en: My upcoming events block
uk: Мої майбутні події

en: No upcoming events you have enrolled for
uk: Майутні події на які ви зареєстровані відсутні

en: My upcoming events
uk: Мої майбутні події

en: Community events page
uk: Події спільноти (сторінка)

en: Community events
uk: Події спільноти

en: Profile of others
uk: Профілі решти

en: Self introduction
uk: Відомості про себе

en: Newest users
uk: Найновіші користувачі

en: Newest members
uk: Останні учасники

en: Newest users block
uk: Блок останніх учасників

en: Newest users page
uk: Сторінка останніх користувачів

en: Page (no value)
uk: Сторінка (без значення)

en: Topic type
uk: Тип тем

en: Topic types
uk: Типи тем

en: Latest topics
uk: Останні теми

en: Displays the newest topics in the community
uk: Відображає свіжі теми в спільноті

en: Newest topics
uk: Свіжі теми

en: No topics found
uk: Теми відсутні

en: Latest topics block
uk: Свіжі теми (блок)

en: Latest topic block
uk: Свіжі теми (блок)

en: Latest topics page
uk: Свіжі теми (сторінка)

en: What type of topics do you want to see?
uk: Який тип тем ви хочете бачити?

en: User Topics
uk: Теми користувачів

en: Sort by publish date
uk: Впорядкувати за датою публікації

en: Recently created topics
uk: Нещодавно створені теми

en: <p><a href="[message:author:url:relative]">[message:author:display-name]</a> created an event in group <a href="[message:gurl]">[message:gtitle]</a></p>
uk: <p><a href="[message:author:url:relative]">[message:author:display-name]</a> створив подію в групі <a href="[message:gurl]">[message:gtitle]</a></p>

en: <p><a href="[message:author:url:relative]">[message:author:display-name]</a> created a topic in group <a href="[message:gurl]">[message:gtitle]</a></p>
uk: <p><a href="[message:author:url:relative]">[message:author:display-name]</a> створила тему в групі <a href="[message:gurl]">[message:gtitle]</a></p>

en: <p><a href="[message:author:url:relative]">[message:author:display-name]</a> created an event</p>
uk: <p><a href="[message:author:url:relative]">[message:author:display-name]</a> створив подію</p>

en: <p><a href="[message:author:url:relative]">[message:author:display-name]</a> created a topic</p>
uk: <p><a href="[message:author:url:relative]">[message:author:display-name]</a> створив тему</p>

en: Upcoming events group block
uk: Майбутні події в групі (блок)

en: No upcoming events in this group
uk: Майбутні події відсутні у цій групі

en: No events in this group
uk: Події відсутні

en: No topics in this group
uk: Теми відсутні у цій групі

en: Latest topics group
uk: Свіжі теми в групі (блок)

en: Latest group topics
uk: Свіжі теми в групі

en: No topics found for this user
uk: Теми відсутні для цього користувача
