Open Social (8.x-4.7) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ
