Open Social (8.x-8.7) - en to rw translation catalogue (10 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Create a new user account.
rw: Fungura konti nshya

en: Forgot password?
rw: wibagiwe ijambo ry'ibanga?

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: here
rw: Hano
