Open Social (8.x-9.0-alpha1) - en to os translation catalogue (55 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Create a new user account.
os: Регистраци

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
