Social Auth (4.1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Role
be: Роля

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Broken/Missing
be: Адсутнічае/Зломанае

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
