Social Auth (4.1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Role
gu: હોદો

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Changed
gu: બદલ્યું
