Social Auth (4.1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Role
ja: 役割

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Changed
ja: 変更済

en: Network
ja: ネットワーク

en: Additional data
ja: その他のデータ

en: Plugin ID
ja: プラグインID

en: Broken/Missing
ja: 壊れている/見つからない

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
