Social Auth (4.1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Network
kn: ಜಾಲಬಂಧ
