Social Auth (4.1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Role
pl: Rola

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Changed
pl: Zmieniono

en: No roles found.
pl: Nie znaleziono ról.

en: Connected
pl: Połączony

en: Additional data
pl: Dodatkowe dane

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Broken/Missing
pl: Uszkodzony/brakujący

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
