Social Auth (4.1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Role
af: Rol

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
