Social Auth (4.1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
