Social Auth (4.1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Role
bg: Роля

en: Apply
bg: Търси
