Social Auth (4.1.1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Role
el: Ρόλος

en: Provider
el: Πάροχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Broken/Missing
el: Χαλασμένο/Λείπει
