Social Auth (4.1.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Role
gl: Rol

en: Provider
gl: Proveedor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Broken/Missing
gl: Roto/Desaparecido

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
