Social Auth (4.1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық
