Social Auth (4.1.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Role
lt: Rolė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
