Social Auth (4.1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
