Social Auth (4.1.1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Desc
sv: Fallande

en: Role
sv: Roll

en: Provider
sv: Leverantör

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin

en: Broken/Missing
sv: Trasig/Saknas

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
