Social Auth (4.1.2) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Role
es: Rol

en: Provider
es: Proveedor

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Additional data
es: Datos adicionales

en: Plugin ID
es: ID de extensión

en: Broken/Missing
es: Roto/Desaparecido

en: There are no @label yet.
es: Todavía no hay @label.
