Social Auth (4.1.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat
