Social Auth (4.1.2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: - All -
ka: - ყველა -
