Social Auth (4.1.2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: Role
nl: Rol

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Authenticate
nl: Authentiseer

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Social
nl: Sociaal

en: Asc
nl: Oplopend

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Additional data
nl: Extra gegevens

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID

en: Broken/Missing
nl: Defect/Ontbreekt

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Integrations
nl: Integraties

en: New user created. Username @username, UID: @uid
nl: Nieuwe gebruiker aangemaakt. Gebruikersnaam @username, UID: @uid

en: Could not create new user. Exception: @message
nl: Er kon geen nieuwe gebruiker aangemaakt worden. Foutmelding: @message

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
