Social Auth (4.1.2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Role
ro: Rol

en: Provider
ro: Furnizor

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Network
ro: Rețea

en: Asc
ro: Ascendent

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului

en: Broken/Missing
ro: Deteriorat/Lipsă

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
